ATI Avivo

ATI Avivo – технологія компанії ATI, що використовується у відеокартах Radeon, починаючи з покоління Radeon X1000 та новіших. Дозволяє збільшити швидкість операцій обробки відеофайлів, включаючи декодування, перекодування, захоплення та виведення відеоматеріалу. Сумісні з Avivo графічні процесори менше навантажують ЦП, якщо використовується програмне забезпечення програвача та декодера, що підтримує технологію. ATI Avivo вже давно замінений Unified Video Decoder (UVD) і Video Coding Engine (VCE).

ATI Avivo
Тип програмне забезпечення
Розробник ATI Technologies
Операційна система Microsoft Windows
Linux
Вебсайт ATI Avivo HD website at www.amd.com

Передмова

Війна на ринку відеокарт між ATI і NVIDIA призвела до створення графічних процесорів із постійно зростаючою потужністю обробки з початку 2000-х років. Паралельно з цим збільшенням швидкості та потужності обидва виробники графічних процесорів також повинні були підвищити якість відео. У додатках 3D-графіки акцент на підвищенні якості в основному припадає на згладжування та анізотропну фільтрацію. Однак обидві компанії зрозуміли, що якість відео на ПК також потребує покращення, а поточні API, надані обома компаніями, не бачили багато покращень за кілька поколінь графічних процесорів. Тому ATI вирішила оновити можливості обробки відео GPU за допомогою ATI Avivo, щоб конкурувати з API NVIDIA PureVideo.

Під час випуску серії Radeon HD було анонсовано наступника, ATI Avivo HD, який був представлений на всіх відеокартах Radeon HD 2600 і 2400, які мали бути доступні в липні 2007 року після того, як NVIDIA анонсувала аналогічне рішення для апаратного прискорення PureVideo HD.

У 2011 році Avivo було перейменовано в AMD Media Codec Package[1], додатковий компонент програмного забезпечення AMD Catalyst. Остання версія випущена в серпні 2012 року.[2] З 2013 року AMD більше не пропонує пакет.

Програмна підтримка

Див. також

  • Unified Video Decoder (UVD)
  • Video Coding Engine (VCE)

Джерела

  1. AMD Technology Glossary. AMD. Процитовано 1 листопада 2013.
  2. Previous AMD Display Drivers. AMD. Процитовано 1 листопада 2013.

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.