Atomic Heart

Atomic Heart відеогра жанру пригодницького бойовика, яка знаходиться в розробці. Розробляється студією Mundfish. Дія гри відбувається в альтернативному СРСР; в ході гри головний герой обстежує підприємство, захоплене повстанцями роботами. Гра включає в себе битви з видом від першої особи; протягом гри персонаж може знаходити і конструювати різноманітну зброю. За словами генерального директора Mundfish Роберта Багратуні, ігровий світ являє собою «весь Радянський Союз, широке коло» від Арктики на півночі до Алтайських гір на півдні; локації гри, такі як підземні та надземні об'єкти «3826», розкидані по карті і пов'язані залізницями[1] .

'Atomic Heart'
Розробник Mundfish
Видавець Mundfishd
Дистриб'ютор Steam, PlayStation Store і Microsoft Store
Жанр(и) Шутер від першої особи
Платформа PlayStation 4, Microsoft Windows, Xbox One, PlayStation 5 і Xbox Series
Ліцензія власницька
Дата випуску невідомо
Режим гри однокористувацька гра
Мова англійська
Творці
Композитор(и) Мік Гордонd
Технічні деталі
Рушій Unreal Engine 4
Носій оптичний диск і цифрова дистрибуція
Офіційний сайт

Сюжет

Події розгортаються в альтернативній реальності, в якій Радянський Союз не розпадався, вже давно освоїв роботобудування і виробляє тисячі роботів. На підприємстві «3826» створювалися роботи для побутових потреб, сільського господарства і багато інших. З невідомої причини роботи на об'єкті вийшли з ладу і напали на персонал. Для розслідування події на об'єкт був надіслан агент Головного розвідувального управління[2] .

Персонажі

Гравцеві відводиться роль агента радянської розвідки, який відправляється на надсекретний об'єкт, з яким раптово перервався радіозв'язок. Для з'ясування причин того, що сталося на «3826» і закидується агент, який діє під псевдонімом П-3. В основу сюжету головного героя покладена любовна історія. «Навіть в найважчі часи розлучити закохані серця неможливо», — пишуть автори в блозі, маючи на увазі двох співробітників підприємства «3826». Автори називають протагоніста «божевільним», але винахідливим, тому без створення предметів в грі не обійдеться[3] .

Ігровий процес

Ігровий процес являє собою пригодницький бойовик з видом від першої особи, що включає елементи RPG. Представлено різноманітну зброю ближнього і далекого бою яка може змінюватись. Важлива складова Atomic Heart — відкритий світ величезного комплексу «3826». Розробники з самого початку хотіли, щоб гравці самостійно вирішували, куди рухатися і що робити. Навіть більше того, розробники хочуть, щоб гравці розуміли сюжет з самого ігрового оточення, буквально з дизайну рівнів.

У грі заявлена система крафтінга, причому зброя буде збиратися з усього, що попадеться під руку. Металеві частини можна буде знаходити на рівнях, відривати від роботів або від різних приладів — це стосується як вогнепальної зброї, так і зброї ближнього бою. У трейлері можна помітити різноманітне химерне кустарне озброєння, явно зібране поспіхом. Розробники підкреслюють, що битися врукопашну доведеться часто — противників зустрічається більше, ніж достатніх для їх нейтралізації боєприпасів[1] .

Розробка

Atomic Heart — перша гра російської студії Mundfish, заснованої в 2016 році вихідцями з рекламного бізнесу Робертом Багратуні, Євгенією Сєдовою і Артемом Галєєвим. До заснування студії вони працювали окремо і в різних компаніях, в тому числі і над іграми для мобільних пристроїв, але плекали думку відкрити власну компанію і працювати над великою франшизою, порівнянної з BioShock або Fallout[4] Навесні 2018 року в студії було 20 співробітників, але Mundfish мали намір подвоїти цю кількість до кінця року[5] . Гра використовує ігровий рушій Unreal Engine 4[2] , заявлена підтримка технології трасування променів, правдоподібні відображення в звичайних і викривлених дзеркалах, а також на блискучих поверхнях[6] . За словами генерального директора Mundfish Роберта Багратуні, Atomic Heart замислювалася як гра у відкритому світі, де гравець міг би визначати порядок дій самостійно[1] .

Хоча на момент анонсу гри в 2018 році активна розробка тривала лише рік, арт-директор Mundfish Артем Галєєв розробляв світ і сюжет гри протягом семи років[5] . Багратуні і Сєдова порахували, що це саме те, що їм потрібно; за словами Багратуні, коли він побачив концепти Галєєва, у нього «щелепа відвисла»[4] Багратуні стверджував, що основними джерелами натхнення для гри є не ігри на зразок BioShock або Fallout , а дитячі враження і книги, на яких виросли розробники: ". . . Стругацькі, Лем, Гаррі Гаррісон. Це фентезі назавжди залишило відбиток у серці звичайного радянського громадянина. І якщо змішати його з Інтернетом, роботами, Радянським Союзом і купонами на їжу, вийде Atomic Heart "[7] .

У червні 2018 році студія Mundfish також випустила Soviet Lunapark VR — гру в віртуальної реальності, дія якої відбувається в тому ж всесвіті, що і Atomic Heart[7] .

8 жовтня 2018 року розробники повідомили новину про те, що на офіційному сайті стало доступне передзамовлення гри, одна з переваг якого — можливість випробувати бета-версію, тестування якої почнеться в четвертому кварталі 2019 року. На думку Ярослава Гафнера з Riot Pixels, з даної інформації можна зробити висновок про те, що гра вийде не раніше 2020 року[8] .

Примітки

  1. Austin Wood (14 травня 2018). Atomic Heart devs reveal more about the hottest shooter no one had heard of until last week. PC Gamer (англ.). Процитовано 29 вересня 2018.
  2. Ian Higton (11 травня 2018). Unravelling the mysteries of Atomic Heart. Eurogamer.net (англ.). Процитовано 29 вересня 2018.
  3. Алексей Лихачев (16 травня 2018). Создатели российского шутера Atomic Heart рассказали об источниках вдохновения. 3DNews - Daily Digital Digest (рос.). Процитовано 29 вересня 2018.
  4. Анна Левинская, Павел Карасев (3 січня 2019). Сможет ли Mundfish сделать игру Atomic Heart глобальной франшизой. Журнал РБК (рос.). РБК. Процитовано 29 січня 2019.
  5. Skrebels, Joe (24 травня 2018). Atomic Heart Has the Coolest Trailer of the Year, But What Actually Is It?. IGN (англ.). Процитовано 29 вересня 2018.
  6. Suriel Vazquez (14 вересня 2018). This Tech Demo For Atomic Heart Is A Great Showcase For Ray Tracing Tech. Game Informer (англ.). Процитовано 29 вересня 2018.
  7. Евгений Пекло (25 серпня 2018). «Atomic Heart — не «русский BioShock», а «Чёрное зеркало» в СССР». Игромания (рос.). Процитовано 29 вересня 2018.
  8. Ярослав Гафнер (8 жовтня 2018). Atomic Heart не выйдет раньше 2020 года | Riot Pixels. Riot Pixels (рос.). Процитовано 8 жовтня 2018.

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.