Battelle Memorial Institute

Battelle Memorial Institute (укр. Баттельський меморіальний інститут) — приватна неприбуткова науково-дослідна організація, яка займається вивченням та впровадженням нових технологій в різних галузях. Тісно співробітничає з багатьма компаніями та федеральною владою США. Працює в таких напрямках, як фармацевтика, агрохімія, охорона здоров'я, енергетика, національна безпека, транспорт, екологія та ін.

Battelle Memorial Institute
Тип бізнес і науково-дослідний інститут
Засновано 1929
Штаб-квартира Колумбус
battelle.org(англ.)
 Battelle Memorial Institute у Вікісховищі

Заснована в 1929 сталеливарним промисловцем Гордоном Баттелем(англ. Gordon Battelle). Штаб-квартира розташована в м. Коламбус, штату Огайо.

В Інституті та лабораторіях, що знаходяться під його управлінням, працюють близько 22 тис. чоловік. Щорічно виконуються замовлення близько 2 тис. компаній та державних відомств на загальну суму до 3 млрд доларів (2003), реєструється до 100 патентів.

Підрозділи інституту

  • Національна безпека (National Security)  — досліджує хімічні, біологічні, радіологічні, атомні технології, технології вибухонебезпечних матеріалів, аерокосмічні, морські та земні системи, кліматичні системи та енергетичні системи.
  • Енергетика, енвіроніка, матеріалознавство (Energy, Environment and Material Sciences)  — надає Battelle Inc. допомогу в пошуку рішень щодо складних завдань багатозначних ринків, включаючи нафту, газ, вугілля; промислової і споживчої продукції; управління, регуляції, утилізації.
  • Медицина та науки про життя (Health and Life Sciences)  — безпека та ефективність в покращенні клінічної медицини, діагностики, вакцинації, технології зростання і збору врожаю; загальнодоступної медицини, досліджень та аналізу здорового середовища, медичного обладнання.

Підпорядковані лабораторії

Відомі співробітники

Саме працюючи в Battelle Memorial Institute винахідник Честер Карлсон в 1944 удосконалив винайдену ним раніше технологію ксерокопіювання (яка тоді називалася «електрофотографія»), після чого було налагоджене промислове виробництво перших ксероксів фірмою Haloid Company.

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.