Bausch & Lomb Championships 2004, одиночний розряд
Дементьєва Олена В'ячеславівна була чинною чемпіонкою, але не змогла захистити свій титул, оскільки в другому колі її перемогла Єлена Костанич.
Bausch & Lomb Championships 2004, одиночний розряд | |
---|---|
Bausch & Lomb Championships 2004 | |
Переможець | Ліндсі Девенпорт |
Фіналіст | Амелі Моресмо |
Рахунок фіналу | 6–4, 6–4 |
Деталі | |
К-ть сіяних | 16 |
Дисципліни |
Ліндсі Девенпорт виграла титул, у фіналі перемігши Амелі Моресмо з рахунком 6–4, 6–4. Це був її 2-й титул за рік і 40-й за кар'єру.
Сіяні гравчині
Перші восьмеро сіяних тенісисток виходять без боротьби в друге коло.
- Жустін Енен-Арденн (півфінал)
- Серена Вільямс (чвертьфінал)
- Амелі Моресмо (фінал)
- Ліндсі Девенпорт (переможниця)
- Дементьєва Олена В'ячеславівна (2 коло)
- Ай Суґіяма (3 коло)
- Надія Петрова (півфінал)
- Віра Звонарьова (чвертьфінал)
- Паола Суарес (чвертьфінал)
- Сільвія Фаріна-Елія (чвертьфінал)
- Єлена Докич (1 коло)
- Патті Шнідер (3 коло)
- Анна Смашнова-Пістолезі (2 коло)
- Франческа Ск'явоне (1 коло)
- Магдалена Малеєва (2 коло)
- Кончіта Мартінес (3 коло)
Сітка
Легенда
|
|
|
Фінальна частина
Чвертьфінал | Півфінали | Фінал | |||||||||||||||||
1 | Жустін Енен-Арденн | 6 | 6 | ||||||||||||||||
8 | Віра Звонарьова | 4 | 3 | ||||||||||||||||
1 | Жустін Енен-Арденн | 77 | 5 | 3 | |||||||||||||||
3 | Амелі Моресмо | 64 | 7 | 6 | |||||||||||||||
3 | Амелі Моресмо | 6 | 6 | ||||||||||||||||
10 | Сільвія Фаріна-Елія | 4 | 3 | ||||||||||||||||
3 | Амелі Моресмо | 4 | 4 | ||||||||||||||||
4 | Ліндсі Девенпорт | 6 | 6 | ||||||||||||||||
9 | Паола Суарес | 4 | 1 | ||||||||||||||||
4 | Ліндсі Девенпорт | 6 | 6 | ||||||||||||||||
4 | Ліндсі Девенпорт | 3 | 6 | 6 | |||||||||||||||
7 | Надія Петрова | 6 | 4 | 1 | |||||||||||||||
7 | Надія Петрова | 6 | 6 | ||||||||||||||||
2/PR | Серена Вільямс | 2 | 3 |
Секція 1
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
1 | Ж Енен-Арденн | 6 | 78 | ||||||||||||||||||||||
Т Танасугарн | 1 | 3 | Д Сафіна | 4 | 66 | ||||||||||||||||||||
Д Сафіна | 6 | 6 | 1 | Ж Енен-Арденн | 2 | 7 | 6 | ||||||||||||||||||
А Медіна Гаррігес | 6 | 6 | 16 | К Мартінес | 6 | 5 | 3 | ||||||||||||||||||
Дж Крейбас | 4 | 2 | А Медіна Гаррігес | 3 | 4 | ||||||||||||||||||||
Л Красноруцька | 6 | 5 | 1 | 16 | К Мартінес | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
16 | К Мартінес | 3 | 7 | 6 | 1 | Ж Енен-Арденн | 6 | 6 | |||||||||||||||||
12 | П Шнідер | 7 | 4 | 6 | 8 | В Звонарьова | 4 | 3 | |||||||||||||||||
К Шоль | 5 | 6 | 1 | 12 | П Шнідер | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
WC | М-Г Мікаелян | 6 | 2 | 6 | WC | М-Г Мікаелян | 1 | 0 | |||||||||||||||||
Ц Чжен | 1 | 6 | 3 | 12 | П Шнідер | 2 | 3 | ||||||||||||||||||
PR | А Кремер | 2 | 4 | 8 | В Звонарьова | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Т Писник | 6 | 6 | Т Писник | 3 | 6 | 5 | |||||||||||||||||||
8 | В Звонарьова | 6 | 1 | 7 | |||||||||||||||||||||
Секція 2
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
3 | А Моресмо | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
М Венто-Кабчі | 4 | 1 | А Морігамі | 0 | 3 | ||||||||||||||||||||
А Морігамі | 6 | 6 | 3 | А Моресмо | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Q | Б Стрицова | 77 | 6 | Q | Б Стрицова | 3 | 4 | ||||||||||||||||||
М Цінк | 61 | 1 | Q | Б Стрицова | 2 | 6 | 77 | ||||||||||||||||||
WC | Дж Гопкінс | 0 | 0 | 13 | А Смашнова-Пістолезі | 6 | 4 | 61 | |||||||||||||||||
13 | А Смашнова-Пістолезі | 6 | 6 | 3 | А Моресмо | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
10 | С Фаріна-Елія | 6 | 6 | 10 | С Фаріна-Елія | 4 | 3 | ||||||||||||||||||
О Лиховцева | 4 | 4 | 10 | С Фаріна-Елія | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
В Руано Паскуаль | 6 | 6 | В Руано Паскуаль | 1 | 1 | ||||||||||||||||||||
Л Гренвілл | 1 | 3 | 10 | С Фаріна-Елія | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Є Костанич | 6 | 6 | Є Костанич | 2 | 2 | ||||||||||||||||||||
М Вайнгартнер | 4 | 2 | Є Костанич | 77 | 1 | ||||||||||||||||||||
5 | О Дементьєва | 65 | 0r | ||||||||||||||||||||||
Секція 3
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
6 | А Суґіяма | 7 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Q | К Кастаньйо | 6 | 6 | Q | К Кастаньйо | 5 | 4 | ||||||||||||||||||
PR | М Діас-Оліва | 3 | 3 | 6 | А Суґіяма | 5 | 68 | ||||||||||||||||||
С Асагое | 6 | 7 | 9 | П Суарес | 7 | 710 | |||||||||||||||||||
С Рівз | 3 | 5 | С Асагое | 4 | 3 | ||||||||||||||||||||
LL | М Сантанджело | 2 | 3 | 9 | П Суарес | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
9 | П Суарес | 6 | 6 | 9 | П Суарес | 4 | 1 | ||||||||||||||||||
14 | Ф Ск'явоне | 6 | 64 | 0 | 4 | Л Девенпорт | 6 | 6 | |||||||||||||||||
А Парра Сантонха | 1 | 77 | 6 | А Парра Сантонха | 3 | 4 | |||||||||||||||||||
А Молік | 6 | 6 | А Молік | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
Є Янкович | 0 | 0 | А Молік | 4 | 5 | ||||||||||||||||||||
Q | Т Сунь | 710 | 6 | 4 | Л Девенпорт | 6 | 7 | ||||||||||||||||||
К Блек | 68 | 3 | Q | Т Сунь | 2 | 5 | |||||||||||||||||||
4 | Л Девенпорт | 6 | 7 | ||||||||||||||||||||||
Секція 4
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
7 | Н Петрова | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
WC | М Навратілова | 6 | 3 | 2 | LL | М Секера | 1 | 0 | |||||||||||||||||
LL | М Секера | 1 | 6 | 6 | 7 | Н Петрова | 6 | 6 | |||||||||||||||||
П Мандула | 6 | 6 | П Мандула | 1 | 4 | ||||||||||||||||||||
А Барна | 2 | 3 | П Мандула | 77 | 77 | ||||||||||||||||||||
Е Фрейзер | 6 | 7 | Е Фрейзер | 61 | 63 | ||||||||||||||||||||
11 | Є Докич | 4 | 5 | 7 | Н Петрова | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
15 | М Малеєва | 6 | 64 | 6 | 2/PR | С Вільямс | 2 | 3 | |||||||||||||||||
Q | Д Рандріантефі | 4 | 77 | 3 | 15 | М Малеєва | 2 | 4 | |||||||||||||||||
К Шпрем | 6 | 6 | К Шпрем | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
WC | М Ірвін | 3 | 2 | К Шпрем | 1 | 5 | |||||||||||||||||||
М Шонессі | 1 | 2 | 2/PR | С Вільямс | 6 | 7 | |||||||||||||||||||
М П'єрс | 6 | 6 | М П'єрс | 3 | 1 | ||||||||||||||||||||
2/PR | С Вільямс | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Посилання
This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.