Black Eagle 50

Black Eagle 50 ізраїльський легкий розвідувальний безпілотний вертоліт. Розроблений і збудований компанією Steadicopter. Розроблений для цивільних та військових місій. Призначений для виконання розвідувальних задач на суші та на морі.

Black Eagle 50
Габарити
Діаметр несучого ґвинта: 2 м
Довжина фюзеляжу: 2,54 м
Маса
Максимальна злітна 35 кг
Силова установка
Двигун: MVVS 116
Потужність: 11 к. с.
Характеристики
Вантажопідйомність: 5 кг
Крейсерська швидкість: 83,3 км/год
Максимальна швидкість: 130 км/год
Тривалість польоту: 4.00 год.хв
Практична стеля: 3050 м

Історія

Компанія Steadicopter була створена у 2004 році[1]. Компанія сконцентрувалася на автоматичному контролі польоту вертольотів та модельних вертольотах. Розробка апарата почалася у 2006 році, вона була досить тривалою і апарат Black Eagle 50 був представлений на виставці Eurosatory 2018 у Парижі[1]. Виробництво розміщене в місті Мігдаль-ха-Емек.[2]. Апарат був представлений на низці оборонних виставок - ISDEF 2019 (Ізраїльській оборонній виставці англ. The Israel Defence Exhibition)[1], лондонській DSEI-2019[3].

Опис

Кожен комплекс крім вертольота включає наземну систему управління (GCS), комп’ютер управління польотом, комп’ютер місії, інтегровану систему зв'язку та підсистеми корисного навантаження. Рушій - двотактний двоциліндровий чеський двигун MVVS 116, робочим об'ємом 116 см³, потужністю 11 к.с. та вагою 3,1 кг. Система охолодження двигуна модифікована з повітряної в рідинну для можливості працювати при вищих температурах зовнішнього повітря до +45°С. Дальність каналу передачі даних становить понад 150 км. Для польоту використовує дані GPS, також обладнаний інерціальною навігаційною системою, що дозволяє йому визначати своє місце перебування при втраті сигналу[4]. Забезпечений канал передачі відео в режимі реального часу. Може злітати, зависати, літати і приземлятися повністю автономно.[2] Система Black Eagle 50 дозволена для комерційного використання в цивільному повітряному просторі Управлінням цивільної авіації Ізраїлю(CAAI)[5].

Країни-експлуатанти

Див. також

Примітки

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.