Brush Wellman Inc.

Браш Велмен (Brush Wellman Inc.) — компанія в США, основний виробник берилію у світі. Головний офіс у Мейфілд-Гайтс (Mayfield Heights) у штаті Огайо.

Історія

Заснована в 1931 р. в США

Brush Engineered Materials Inc. змінило свою назву на Materion Corporation 8 березня 2011 року.

Характеристика

Компанія Brush Wellman Inc. (BWI) — єдина у світі, що володіє повним циклом виробництва берилію від розвідки родовищ і видобутку руди до отримання готових високоякісних продуктів.

Вона виробляє оксид берилію, сульфати, сульфіди, хлориди та інш. сполуки Be, металевий берилій високої чистоти, а також сплави берилію з алюмінієм, міддю, нікелем і різноманітну берилієву бронзу.

У кінці ХХ ст. компанія BWI розробляє два родовища бертрандитових руд в США: Спер-Маунтін (шт. Юта) і Браш-Веллмен-Топаз, імпортує берилієві руду і концентрати з Бразилії та Китаю. Внаслідок проведених в 1998–1999 рр. ГРР на нових дільницях родовища Маунтін (США) підтверджені запаси руд досягли 6.9 млн т зі сер. вмістом ВеО 0.249 %. Компанія бере також участь в ГРР на нових берилієвих родовищах Маунт-Віллер і Сьєрра-Бланка (штат Невада). Середні вмісти ВеО в їх рудах становлять 2 %; основні рудні мінерали бехоіт, бертрандит і фенакіт. Компанія має переробне підприємство поблизу м. Делта (штат Юта), завод в м. Елмор (штат Огайо). Потужність підприємств оцінюється в 300–370 т оксиду берилію на рік. Це бл. 65 % світового продукування оксиду берилію. Компанія розширює свої виробництва в США та поза їх межами.

Зокрема, в Сінгапурі вона організувала СП Brush Semitron Service Center Pty. Ltd. по виробництву берилієво-мідних злитків для постачання в країни Південно-Східної Азії. Керівництво спільним підприємством здійснює компанія Semitron Materials, провідний продуцент металів в Сінгапурі. Спільне підприємство почало функціонувати в 2000 р. і постачає продукцію в Малайзію [Brush Wellman in Malaysia.

В найближчій перспективі компанія BWI очевидно збереже монопольне положення на світовому ринку берилію як його продуцент та експортер.

Джерела


This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.