Gismeteo

Gismeteo
Посилання gismeteo.ua
Тип масмедіа і вебсайт
Українська +
Започатковано 2000 р
Рейтинг Alexa 392

Gismeteo — один з найпопулярніших сайтів про погоду з українським доменом. Сайт був створений 12 грудня 2000 року у Росії[1].

Опис

Сайт Gismeteo, створювався як майданчик для реклами послуг його власника - російської компанії «Меп Мейкер»[2][3] і як проект щодо оповіщення населення про погоду.

Місячна аудиторія Gismeteo, за даними TNS, складає 14 млн унікальних користувачів.

На сайті представлена ​​інформація про погоду в різних містах країн світу. Крім прогнозу температури, є інформація для таких параметрів:

  • швидкість, напрям вітру;
  • ймовірність, вид опадів;
  • тиск;
  • вологість;
  • тривалість дня;
  • магнітні бурі

також є сервіс радара опадів і гроз.

Сайт надає API для професійних метеорологів. Власник ресурсу - компанія «Меп Мейкер»[4][3]. Засновники компанії Юрій Шмелькін і Олексій Соломін - колишні працівники Гідрометцентру РФ (Росгідромет)[4][5].

ГІС Метео

Зараз в різних підрозділах Росгідромету встановлено більше 150 комплектів «ГІС Метео», у військових структурах - більше 100. Крім того, вони стоять у фахівців в структурах РЖД, в аеропортах та інших організаціях. Паралельно «Меп Мейкер» продавав свої комплекси за кордон - зараз кілька робочих місць обладнано в Гонконзі, Естонії, Казахстані, Узбекистані та інших країнах. Всього за весь час було продано близько 350 комплектів (це близько 1000 робочих місць). [6].

Примітки

  1. Предсказатель погоды | Технологии. Forbes.ru (амер.). 26 квітня 2011. Процитовано 7 квітня 2021.
  2. Мэп Мейкер (Map Maker). TAdviser.ru. Процитовано 7 квітня 2021.
  3. MapMaker. mapmakers.ru. Процитовано 7 квітня 2021.
  4. Ясно, понятно: Создатели Gismeteo завоевали рынок анализа данных о погоде. secretmag.ru (рос.). Процитовано 18 лютого 2021.
  5. Кейс Gismeteo.ua з пошукового просування групи сайтів Gismeteo. promodo.ua. Процитовано 18 лютого 2021.
  6. Ясно, понятно: Создатели Gismeteo завоевали рынок анализа данных о погоде. secretmag.ru (рос.). Процитовано 19 лютого 2021.
This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.