John Wiley & Sons

Джон Вайлі та сини (John Wiley & Sons) — міжнародна організація, яка спеціалізується на випуску академічних видань. Видавництво John Wiley & Sons випускає видання для професіоналів, студентів і викладачів вищої школи, дослідників, вчених, медиків. Компанія John Wiley & Sons видає книги, журнали, енциклопедії в друкованому та електронному вигляді, надає доступ до продуктів і послуг в інтернеті.

John Wiley & Sons
Дата створення / заснування 1807[1]
Сфера роботи наукова література
Засновник Charles Wileyd[1]
Держава  США[2],  Велика Британія[2],  Нідерланди[2],  Німеччина[2],  Австралійський Союз[2],  Японія[2],  КНР[2] і  Італія[2]
Член у Міжнародний фонд DOI[3], ORCID[4], Open Access Scholarly Publishers Associationd[5], W3C[6], Consortium of Social Science Associationsd[7] і Dryadd[8]
Організаційно-правова форма публічна компанія
Місце заснування Нью-Йорк[1]
Дочірня компанія (організація, установа) Wiley-Blackwelld і John Wiley & Sons Ltdd
Є власником Knowledge Unlatchedd[9]
Розташування штаб-квартири Гобокен[1]
Біржа Нью-Йоркська фондова біржа
Продукція програмне забезпечення[10]
Кількість відстежувачів 10 942
Офіційний сайт(англ.)
 John Wiley & Sons у Вікісховищі

Wiley була організована в 1807 році, коли Чарльз Вайлі відкрив друкований магазин в Манхеттені. Компанія видавала таких американських письменників XIX століття, як Джеймс Фенімор Купер, Вашингтон Ірвінг, Герман Мелвілл і Едгар Аллан По. Під час другої індустріальної революції Wiley почала видавати наукову, технічну та інженерну літературу. Компанія кілька разів змінювала назву в залежності від поточного власника і отримала свою справжню назву в 1876 році, коли Вільям Вайлі приєднався до бізнесу свого батька, Джона, і старшого брата, Чарльза (тезки діда-засновника). У двадцятому столітті компанія розширила свою видавничу активність в комерції, науках і вищий освіті. З 1901 року Wiley і дочірні компанії видали роботи понад 350 лауреатів Нобелівської премії.

Примітки

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.