Master and Servant

«Master and Servant» - другий сингл британської групи Depeche Mode з їх четвертого студійного альбому Some Great Reward і одинадцятий в дискографії групи. Вийшов 20 серпня 1984. Незважаючи на що проходили навколо пісні суперечки, їй вдалося досягти дев'ятий рядки у UK Singles Chart. Пісня також досягла 49-го рядка в American dance chart і 87-й у Billboard Hot 100.

Master and Servant
Сингл Depeche Mode
з альбому Some Great Reward
Випущений 20 серпня 1984
Формат CD
Сторона Б "(Set Me Free) Remotivate Me"
Записаний травень 1984
Жанр синті-поп, індустріал, Денс-поп, Нова хвиля
Мова англійська
Композитор Мартін Гор
Тривалість 3:48 (7"/single version)
3:27 (edit)
4:12 (album version)
9:38 (12" version)
Лейбл Mute Records
Продюсер Depeche Mode
Хронологія синглів Depeche Mode
Попередній
People Are People
(1984)
Blasphemous Rumours/Somebody
(1984)
Наступний

Подробиці

Версія « Slavery Whip Mix » була найдовшою версією пісні Depeche Mode, виданої на 12". «Voxless» - це інструментальний мікс пісні. Сторону «Б» займає пісня «(Set Me Free) Remotivate Me», яка на релізі 12" представлена довшою версією - «Release Mix».

Деякі версії синглу містять пісню «Are People People?», В якій були використані семпли з пісні «People Are People». «Are People People?» І «Master and Servant (An ON - USound Science Fiction Dance Hall Classic)» з'явилися на збірці 2004 Remixes 81–04. Ці ремікси були зроблені Едріаном Шервудом.

Процес виробництва та відомості « Master and Servant » запам'ятався Алану Уайлдеру , Деніелу Міллеру і Гарету Джонсу, як найтриваліший з числа тих, що групі вдавалося перенести. Відома історія про зведення пісні, що тривав протягом семи днів, коли після всіх переробок і остаточного мастерингу було виявлено, що вони забули приглушити канал малого барабана після останнього приспіву.

Відеокліп на «Master and Servant» був знятий режисером Клайвом Річардсон.

Деякі з звуків, що зустрічаються у «Master and Servant», такі як звуки удару батога, засновані на шиплячих і «плюють» звуках, які Деніел Міллер спеціально видавав у студії. Згідно групі, спочатку вони намагалися використовувати для запису справжню батіг, але у них нічого не вийшло.

Тема віршів пісні, відверто сексуальна і БДСМ-орієнтована, укупі зі звуковими ефектами батоги і ланцюгів, стала причиною заборони пісні на багатьох радіостанціях у США. Хоча пісня і проникла у Billboard Hot 100, вона зайняла там лише 87-й рядок, і перебувала у чарті всього три тижні. Також пісня була ледь не заборонена на BBC. Цього не сталося почасти тому, що коли проходило голосування з цього приводу, один з прихильників заборони пісні відсутній на ньому, перебуваючи у відпустці.

Інструментальна частина пісні використовувалася групою під час туру на підтримку альбому Some Great Reward, що проходив у 1984 - 1985 роках.

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.