Nemagia

Nemagia — канал на YouTube, який ведуть два відеоблогера — Олексій Псковитин і Михайло Печерський.

Nemagia
Олексій Псковитин (ліворуч) та Михайло Печерський (праворуч)
Особиста інформація
Ім'я при народженні Олексій Ігорович Псковитин
Михайло Андрійович Печерский
Народився Олексій Псковитин — 9 жовтня 1991 (30 років)
Михайло Печерський 13 березня 1985 (36 років)
Кемерово, РРФСР, СРСР
Місце проживання Кемерово, Росія
Діяльність Відеоблогери
Вебсайт nemagia.ru
YouTube
Канал
Жанр огляди, сатира, гумор
Підписників 1,6 млн
(листопад 2017)
Усього переглядів 253 млн
(листопад 2017)
100 000 підписників
1 000 000 підписників

Канал був створений в 2009 році блогерами з Кемерова, і спочатку був присвяченим фокусам і їхнім викриттям[1][2][3]. З 2013 року тематика каналу була переорієнтована на сатиричні огляди[4]. Спочатку на каналі розглядались фільми і скетчі, пізніше створювалися огляди на актуальні теми в медійній сфері.

Біографія учасників

Олексій Ігорович Псковитин народився 9 жовтня 1991 року. Закінчив Кемеровську музичну школу № 2, після чого поступив вчитися на слюсаря. Працював шахтарем.

Михайло Андрійович Печерський народився 13 березня 1985 року. Закінчив школу № 1 в 2002 році, після чого поступив в Омський державний аграрний університет імені П. А. Столипіна на факультет ветеринарии, который заканчивает в 2007 году[5].

Суть проекта

Спочатку суть проекту полягала у створенні роликів з фокусами та їх секретів. Ця ідея проіснувала 2 роки.

Потім став носити розважальний характер. І стали працювати в основному на відеохостингу YouTube. Були огляди на вірусні відео, іронічні рецензії на фільми, скетчі, авторські ролики, пародії на різні події.

Рубрики

У своєму відеоблозі на каналі Немагія-лайф ведуть міні-шоу: чатрулетка, стріми з цікавими гостями та іншими блогерами, рецензії на фільми, блоги про різні явища і новини.

Конфлікти

Баста

Баста, почав «війну» проти кемеровських блогерів NEMAGIA у своєму твіттері. За «екстремальне» фото або відео з блогерами він пропонував заплатити 30 000 рублів. В одному з відео NEMAGIA представили мати репера в ролі американської порноактриси Фенікс Марі.

Конфлікт з Тіньковим

На початку вересня Роскомнагляд за рішенням кемеровського суду вніс у реєстр заборонених сайтів відео «Немагії» з критикою підприємця і банкіра Олега Тінькова. У ньому блогери висунули ряд звинувачень, включаючи звинувачення у брехні, хамство, поганому ставленні до клієнтів, лестощів банкіру Михайлу Фрідману. Відео отримало понад 8 з половиною мільйонів переглядів. З приводу ролика відбувся суд, в якому блогерів звинуватили у наклепі, було також порушено кримінальну справу. Як повідомив Михайло Печерський, у його напарника Псковитина в Кемерові у вересні 2017 року пройшов обшук.[6]

Олег Тіньков і «Тінькофф банк» підготували та подали заяву про відмову по всіх порушених справ до ютуберів каналу NEMAGIA.

На зустрічі Ради з прав людини цей конфлікт прокоментував Володимир Путін (з подачі Максима Шевченка):[7]

Там приватні справи якісь, опергрупи приїхали, правоохоронні органи обслуговують олігархів якихось. Треба з цим розібратися, оскільки я не знаю суті справи, подивимося обов'язково.
Оригінальний текст (рос.)
Там частные дела какие-то, опергруппы приехали, правоохранительные органы обслуживают олигархов каких-то. Надо с этим разобраться, я поскольку не знаю сути дела, посмотрим обязательно.

Бійки

У 2016 році Михайло Печерський переміг у боксерському поєдинку Сергія Симонова, який викликав NEMAGIA на бій і прилетів для цього зі столиці.

Думки про проект

Баста

Ось є «Немагія», так, а є магія. Ми з ними зробимо магічний блог. Цікавий ми вирішили відеоблог зняти, про ваших ["Немагії"] батьків, про ваші сім'ї, візьмемо інтерв'ю у ваших, там, мам, тат, дівчат, братів, сестер. До них у гості приїдемо.
Оригінальний текст (рос.)
Вот есть «Немагия», да, а есть магия. Мы с ними сделаем магический блог. Интересный мы решили видеоблог снять, про ваших ["Немагии"] родителей, про ваши семьи, возьмём интервью у ваших, там, мам, пап, девушек, братьев, сестёр. В гости к ним приедем.

Примітки

    Посилання

    This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.