Plecotus teneriffae

Вухань канарський (Plecotus teneriffae) — вид рукокрилих родини Лиликові (Vespertilionidae).

Plecotus teneriffae
Біологічна класифікація
Царство: Тварини (Animalia)
Тип: Хордові (Chordata)
Клас: Ссавці (Mammalia)
Ряд: Рукокрилі (Chiroptera)
Родина: Лиликові (Vespertilionidae)
Рід: Вухань (Plecotus)
Вид:
P. teneriffae
Біноміальна назва
Plecotus teneriffae
Barret-Hamilton, 1907

Поширення

Країни проживання: Іспанія (Канари). Мешкає на висоті від 100 до 2300 м над рівнем моря.

Стиль життя

Літні колонії зазвичай складаються з 10–30 самиць (максимальна записана кількість 37). Зимові кластери, як правило, невеликі (10 тварин) і вид часто лаштує усамітнені сідала в цю пору року. Він дуже пов'язаний з лісовим середовищем проживання (хвойні та змішані ліси), хоча іноді харчується в більш відкритих і посушливих районах. Раціон складається в основному з метеликів. Сідала лаштує у вулканічних трубах, печерах і щілинах в покинутих будівлях. Цей вид, як вважається, веде малорухливий спосіб життя.

Морфологія

Довжина голови й тіла: 46-57 мм, довжина хвоста від 46 до 52 мм і довжини передпліччя від 40 до 46 мм. Трохи більший, ніж два європейські види, Plecotus auritus і Plecotus austriacus. Їх шерсть спини, вух, обличчя та крилових мембран незмінно забарвлені в темно-сірий колір; живіт набагато світліший. Вуха мають довжину від 39 до 41 мм.

Джерела

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.