W-подібний двигун

W-подібний двигун конфігурація поршневого двигуна внутрішнього згоряння, що має розташування циліндрів, яке нагадує у поперечному розрізі літеру W. Зазвичай W-подібний двигун являє собою двигун з 3 або 4 рядами циліндрів розташованих зверху під кутом менше 90 градусів по відношенню один до одного, над спільним колінчастим валом. Відмінною особливістю даного типу двигуна є компактність в порівнянні з іншими типами двигунів використовуваними в серійних автомобілях і мають схожі характеристики потужності.

W-подібний двигун

Існують також W-подібні двигуни з рядним розташуванням циліндрів в шаховому порядку в кожній з двох секцій одного блоку циліндрів. При цьому кожна з двох секцій такого W-образного двигуна має свою ГБЦ і кут між циліндрами (в одній секції) в 10-15 градусів, як у звичайному VR-подібному двигуні. Відстань між секціями в такому двигуні менше 90 градусів.

W-подібні двигуни за всю історію свого існування застосовувалися як в автомобілях, так і в авіації і в мотоциклах.

Носії

Див. також

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.