Wrike

Wrike — корпоративний онлайн-сервіс для сумісної роботи і управлінню проектами. Він дозволяє користувачеві планувати проекти, розкривати пріоритетні завдання, відстежувати графік їх виконання та взаємодіяти з командою.

Wrike
Тип Система управління проєктами
Автор(и) Andrew Filevd
Операційна система Windows, Mac OS (веб-додаток), iOS та Android
Ліцензія Власницьке програмне забезпечення
Вебсайт www.wrike.com/ru

Сервіси використовують більше 20000 організацій у 140 країнах світу[1].

Штаб-квартира Wrike знаходиться в місті Сан-Хосе, Каліфорнія, США. Також у компанії є офіси в Санкт-Петербурзі (Росія), Празі (Чехія)[2] та інших містах.

Історія

Компанія Wrike заснована російським підприємцем Андрієм Фільовим в 2006 році.[3] Вперше сервіс представили на виставці Le Web 3 в Парижі, де Wrike виграв приз в номінації B2B.[4]

У 2009 році Wrike випустив версію іспанською мовою і на грудень 2018 року вже був доступний 10 мовами.

У 2011 Wrike випустила мобільні додатки для iOS и Android.[5]

В 2013 році вийшла версія Enterprise, орієнтована на великі компанії.[6] У 2016 з'явилося перше вертикальне рішення Wrike Marketing для автоматизації типових рабочих процесів в маркетингових командах.[7]

У 2018 року контрольний пакет Wrike придбав фонд Vista Equity Partners.[8] Починаючи з 2012 року в компанію інвестували Bain Capital Ventures[9], Scale Venture Partners, DCM Ventures и TMT Investments.

Функціональність

Функції Wrike діляться на дві основні категорії: управління проектами та спільна робота. До проектних відносяться можливості, які дозволяють команді візуалізувати проекти (наприклад, у формі діаграми Ганта або канбан-дошки), відстежувати терміни і витрачений час, встановлювати залежності завдань в проектах, призначати виконавців і розподіляти робочі ресурси[10]. Wrike дозволяє створювати шаблони типових проектів, описувати процес за допомогою індивідуального набору статусів і полів в задачах і автоматичного призначення виконавців на завдання з характерними ознаками.

Функції спільної роботи включають інтеграцію з електронною поштою для роботи з завданнями з листів, управління групами користувачів, форми вхідних запитів, коментування завдань, повідомлення, обговорення, узгодження і редагування текстів, графіки і відеоматеріалів, а також систему повідомлень про зміни в проектах команди.

Конкуренти

Asana, Trello, Worksection, Basecamp, monday.com

Дивись також

Примітки

  1. Jobs at Wrike, Project Management Software That Makes People's Lives Easier. Wrike. Процитовано 9 грудня 2015.Шаблон:Не АИ
  2. P. R. článek (4 липня 2019). Společnost Wrike otevírá pobočku v ČR (чес.). computerworld.cz. Процитовано 28 січня 2020.
  3. YBF Ventures (5 грудня 2018). Wrike oficially launches APAC headquarters at YBF Ventures.
  4. Wrike team (12 грудня 2016). The LeWeb3 winner of the start-up competition. Wrike Blog.
  5. Simon Mackie (8 лютого 2011). Project Management Tool Wrike Gets New Mobile Apps. Gigaom.
  6. Alex Williams (17 грудня 2013). Wrike Launches Enterprise Platform For Project Management And A Data Driven Business World. TechСrunch.
  7. Frederic Lardinois (15 липня 2016). Wrike launches project management tool for marketers. TechСrunch.
  8. Vista Takes Control of Wrike, a Workplace Tools Startup. WSJ. 29 листопада 2018.
  9. Sharma, Mahesh (19 травня 2017). Work Management Platform Wrike Raises $15M Series B Round. TechCrunch.
  10. Mahesh Sharma (19 травня 2017). Wrike Reveals New UI And Time-Broadcasting Feature To Keep Employees On Task. TechCrunch.

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.