Європейські консерватори та реформісти

Європейські консерватори та реформісти (англ. European Conservatives and Reformists, ECR) — консервативна фракція євроскептиків-конфедератів у Європейському парламенті і Раді місцевого самоврядування Ради Європи. Фракція на даний момент складається з 62 членів парламенту, будучи шостою за величиною з 7 фракцій. Створена у 2009 році за результатами європейських виборів членами Руху за європейські реформи на основі європейської партії Альянс європейських консерваторів та реформістів.

Розподіл членів європейського парламенту від ЄКР по дев'яти державам, включаючи три держави з більш ніж одним членом (темно-синій) і п'ять — з одним (синій)

Більшість членів партії складають представники з Центральної Європи і Польщі. Також у фракції є невелике число учасників з Балтійських країн і Бенілюксу. Фракція має слабку підтримку у південноєвропейських і північних країнах.

Після виборів 2014 до фракції входять представники 15 країн (додалися Болгарія, Німеччина, Греція, Данія, Ірландія, Словаччина, Фінляндія, Хорватія).

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.