Єрофєєв Костянтин Володимирович

Єрофє́єв Костянти́н Володи́мирович (Кость Єрофєєв (Єрофеєв, Єрофеїв), *29 травня 1966 — †25 серпня 2008, Київ) — український музикант, поет і журналіст.

Кость Єрофєєв
Основна інформація
Повне ім'я Єрофєєв Костянтин Володимирович
Дата народження 29 травня 1966(1966-05-29)
Дата смерті 25 серпня 2008(2008-08-25) (42 роки)
Місце смерті Київ, Україна
Роки активності 1987 1992
Громадянство СРСР і Україна
Професії журналіст, поет, співак, клавішник, редактор
Освіта Фізичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Жанри рокмузика
Колективи Рутенія

Вокаліст та клавішник культового гурту «Рутенія» (19871992). Автор і виконавець «Маршу УНСО»[1], а також сольного альбому «Легіонер. Дорогами війни та кохання».

Життєпис

Навчався на фізичному факультеті Київського університету (1983—1990). У 1989—92 учасник гурту «Рутенія» (соліст та клавішник).

Лідер «Рутенії» Анатолій Сухий так пригадує знайомство з Костем:

Він був одним з організаторів студентського товариства «Громада». Між інших були також Чемерис Володимир, я, Піховшек В'ячеслав, Корчинський Дмитро. Ми тоді вчились на фізичному факультеті Київського університету ім. Шевченка і жили в гуртожитку на Ломоносова. Там все і починалось.[2]

Після розпаду «Рутенії» у 1992 р. займався журналістикою. Був редактором регіонального відділу на телеканалі «Інтер», журналістом кількох друкованих видань. В останній період життя — редактором на сайті NEWSru.ua. У 2001 р. випустив сольний музичний альбом «Легіонер. Дорогами війни та кохання».

Помер на світанку 25 серпня 2008 р. Причина — зупинка серця.

Дмитро Корчинський записав у своєму блозі:

Помер Костік Єрофеїв, надзвичайно талановитий співак, він мав все, щоб прославитися, крім спраглої публіки. Та що є, цілком задовольняється своєю звичною соломою.
Вперше я зустрів його в гуртожитках фізичного факультету у 1988 р. Там тоді створився антирадянський гурток і його субкультуру творили чудовий автор пісень Толік Сухий та Костік…
Браття, помоліться за нього. Якби ви чули, ви б знали, що втратили.[3]

Похорон відбувся на Київщині — в селі Селище Баришівського району.

Дискографія

«Легіонер. Дорогами війни та кохання»

Примітки

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.