Азіріс Нуна

«Азіріс Нуна» (рос. Азирис Нуна) російський фантастичний фільм 2006 р., екранізація роману Юлія Буркіна та Сергія Лук'яненка «Сьогодні, мамо!» — першої частини трилогії «Острів Русь».

Азіріс Нуна
Азирис Нуна
Жанр фантастика
сімейний фільм
Режисер Олег Компасов
Продюсер Вадим Горяїнов
Дмитро Ушаков
Сергій Фролов
Олексій Кузнєцов
Володимир Храпунов
Сергій Черняков
Сценарист Раміль Фарзутдінов
Олег Компасов
На основі «Сьогодні, мамо!» Юлія Буркіна та Сергія Лук'яненка
У головних
ролях
Філіп Авдєєв
Роман Кірімов
Максим Аверін
Олександр Філіппенко
Оператор Микола Немоляєв
Композитор Дмитро Фунтиков
Кінокомпанія «КВИД»
«Дед Мороз»
Тривалість 91 хв.
Мова російська
Країна Росія
Рік 2006
Кошторис $3,5 млн
Касові збори $138 490
IMDb ID 0479767

Сюжет

Одного разу в міський археологічний музей привозять кам'яну брилу, поцятковану напівстертими староєгипетськими ієрогліфами. Сторож музею, на свій подив, виявляє в брилі тріщину, з якої видніється загадковий металевий предмет.

Два брата, Стас і Костя, дізнаються про підозрілий шматок скелі і під покровом ночі забираються в музей. Вони знаходять усередині брили дивну металеву капсулу яйцеподібної форми, забираються в неї і абсолютно дивовижним способом відправляються в подорож у часі.

Спочатку вони потрапляють в 2506 рік, де стають в'язнями «Космічної в'язниці», знайомляться з незвичайними людьми майбутнього, грають у неймовірну гру, потрапляють в лапи фантастичного сфінкса Шидли, який рятує їх від небезпеки. Брати продовжують свою подорож у машині часу, що закидає їх цього разу в 1506 рік до н. е. в Стародавній Єгипет. Там їх чекає знайомство з кровожерливим фараоном Неменхотепом, який посилає їх на жорстоку кару, де брати опиняються на волосок від загибелі. В черговий раз врятувавшись від древніх єгиптян Стас і Костя знову забираються в капсулу хроноскафа і повертаються в наш час до своїх батьків. Але братів чекає сутичка з мумією фараона Неменхотепа, що раптово ожила в археологічному музеї.

Ролі

Музика

Спеціально для фільму група «Тайм-Аут» записала кавер на пісню В. Чернишова та Р. Рождєствєнського «Этот большой мир».

Критика

Рейтинг на IMDb — 3,6/10.

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.