Альянс консерваторів та реформістів у Європі

Альянс консерваторів та реформістів у Європі (англ. Alliance of Conservatives and Reformists in Europe) — політична партія, яка діє на теренах Європи та бере участь у виборах до Європейського парламенту.

Альянс консерваторів та реформістів у Європі

Alliance of Conservatives and Reformists in Europe
Країна  Європейський Союз
Голова партії Ян Заграділ
Ген. секретар Анна Фотига
Дата заснування 2006
Штаб-квартира Брюссель
Ідеологія Консерватизм[1]
євроскептицизм[1]
фракції:
правий популізм
економічний лібералізм[1]
Молодіжна організація European Young Conservativesd
Офіційний сайт aecr.eu

Президентом АКРЕ є депутат Європарламенту Ян Заграділ, а його генеральним секретарем є депутат Європарламенту Деніел Ханнан. Віцепрезидентами є народний депутат від Ісландії Гурлаугур Лорарсон, депутат Європарламенту Анна Фотига від Польщі, депутат від Великої Британії Джеффрі Кліфтон-Браун та Зафер Сіракая від Туреччини.

Історія створення

Європейські консерватори і реформатори — група, створена після виборів до ЄП в 2009 консервативними партіями. Нараховує 54 євродепутати і є п'ятою за величиною фракцією в ЄП.

Згідно з заявою Вільяма Гейґа від 22 червня 2009, рішення про вступ до фракції прийняло 56 депутатів з дев'яти держав, що дозволило б ЄКР зайняти четверту позицію за чисельністю. До складу групи увійшли Консервативна партія Великої Британії, польська «Право і справедливість» та Громадянська демократична партія Чехії, а також поодинокі представники з інших партій.

Програма Європейських консерваторів і реформаторів базується на Празькій декларації, яка проголошує такі цінності, як свобода особистості, підтримка вільного ринку і інше.

Члени партії

Представники країн в партії

До АЄКР входять консервативні та реформістські партії з 10 країн.

Бельгію представляє партія «Libertarian, Direct, Democratic», ЧехіюГромадянська демократична партія, ГрузіюХристиянсько-демократичний рух, Ісландію — Незалежна партія, Латвію — Рух за Батьківщину й свободу, Велику БританіюКонсервативна партія, й т.д.

Примітки

  1. Nordsieck, Wolfram (2019). European Union. Parties and Elections in Europe. Архів оригіналу за 8 June 2017. Процитовано 30 травня 2019.

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.