Асоціація Еммануїл
Асоціація «Еммануїл» — міжнародна громадська організація заснована у 1992 році задля реалізації соціальних та медійних ініціатив.
Тип | неприбуткова організація |
---|---|
Гасло | "Змінимо світ разом" |
Засновано | серпень 1992 |
Засновник(и) | Стів Вебер |
Штаб-квартира | Київ Україна |
Ключові особи | Стів Вебер (президент), Віталій Стебенєв (віце-президент), Олег Коротченко (генеральний продюсер), Кучер Галина (керівник соціальних проектів), Глазунов Олександр (директор) |
emmanuil.tv | |
Діяльність організації спрямована на:
- Створення духовно-просвітницьких TV програм;
- Боротьбу з бідністю;
- Створення TV програм для дітей віком від 4-х до 14 років;
- Відстоювання традиційних сімейних цінностей та підтримка сімей, що наважилися на всиновлення;
- Підтримка потребуючих осіб через міжнародну лінію довіри;
- Підвищення інституційної спроможності церков та релігійних організацій через тренінговий центр для лідерів.
Асоціації реалізовує свою місію завдяки підтримці міжнародних організацій-донорів та мережі партнерів з України і Росії.
На території СНД Асоціація «Еммануїл» відома своїми продуктами — «Клуб 700», «Дім живих історій» та мультфільм «Суперкнига».
Гуманітарна місія
На адресу Асоціації «Еммануїл» щорічно надходить гуманітарна допомога від вітчизняних та закордонних благодійників. Вантажі розподіляються серед організацій, які допомагають незахищеним верствам населення: дітям-сиротам, малозабезпеченим родинам, людям літнього віку. З 1991 року до Асоціації надійшло 215 контейнерів[1] з одягом, взуттям[2], продуктами харчування, засобами гігієни, медичним обладнанням та медикаментами. Гуманітарна місія охопила понад 1 млн. 150 тис. осіб.
Благодійні медичні акції
Виїзні медичні акції — медико-соціальний проект, що протягом восьми років впроваджується Асоціацією «Еммануїл». У 2009 році до його реалізації приєдналась «Медична Мобільна Клініка». Щонайменше двадцять разів на рік команда з 15-25 лікарів на запрошення громадськості, місцевої влади чи церковної громади їде до віддалених регіонів України для проведення безкоштовного обстеження. Серед пріоритетних ті села і містечка, де населення рідко звертається до закладів охорони здоров'я.
Кожен пацієнт відвідує щонайменше двох-трьох фахівців, здає необхідні аналізи, робить УЗД і ЕКГ. Медичне обладнання лікарі привозять з собою (в том числі пересувну експрес-лабораторію). Після обстеження і встановлення певного діагнозу лікар призначає схему лікування і видає рецепт на безкоштовні ліки. Кожну таку акцію супроводжує команда консультантів духовно-психологічної підтримки.
За восьмирічний період діяльності проведено 183 медичну акцію та охоплено понад 65 тис.[3] осіб.
Проект «Дар усиновлення»
Проект «Дар усиновлення» був заснований в 2004 році з метою вирішення проблем сиріт та дітей, позбавлених батьківських прав.
Їх в Україні офіційно нараховується близько 30 тисяч. Команда «Дару усиновлення» організовує семінари, розробляє методичні матеріали та проводить тренінги. Регулярно оновлюється серія посібників «Уроки самостійності для молоді». Для батьків-усиновителів проходить конференція «Зміцнюючи сім'ї». Окремий напрямок діяльності — консультування й допомога подружнім парам, які бажають всиновити дитину. Також волонтери «Дару усиновлення» протягом шести років організовують літній відпочинок вихованцям з кількох інтернатів України.
Школа життя
«Школа життя»— мережа центрів допомоги сиротам, дітям та підліткам з проблемних сімей. Волонтери «Школи життя» допомагають «важким» стати повноцінною частиною суспільства, отримати професію, і, найголовніше, — повірити в себе. Підлітки відвідують «Уроки самостійності для молоді», де вчаться культурі спілкування та знайомляться з християнськими цінностями. Вони опановують англійську мову та комп'ютерні науки. Декотрі через кілька місяців знаходять перше місце роботи. Загалом, з 2005 року відкрито шість центрів на території України, чотири у Вірменії, два у Молдові, один у Киргизстані та один в Росії. Повний курс навчання у «Школі життя» пройшли понад три тисячі дітей.