Браян Паттерсон

Біографія

Браян Паттерсон був сином солдата, інженера та письменника Джона Генрі Паттерсона і Френсіс Грей Паттерсон, яка була однією із перших жінок, що здобула диплом юриста на Британських островах.[4] У 1926 році він переїхав до району Гайд-парк в Чикаго, штат Іллінойс. Після прибуття в Чикаго Браян обійняв посаду препаратора хребетних у Музеї природної історії Філда. Він працював під керівництвом Елмера С. Ріггса, який у той час займався дослідженнями третинних ссавців Південної Америки. Завдяки самоосвіті Паттерсон швидко піднявся кар'єрними сходами й до 1937 року став куратором палеонтології.

У 1934 році він зустрів Берніс Кейн і одружився, а в 1938 році набув американське громадянство. Він служив у Європі в 1-ій піхотній дивізії армії США під час Другої світової війни й потрапив у полон до німців.

У 1942 році Паттерсона підвищили до куратора ссавців, і цю посаду він обіймав до 1955 року, коли залишив Музей Філда і став професором палеонтології хребетних у Музеї порівняльної зоології Гарвардського університету. У 1947 році він був призначений викладачем геології в Чиказькому університеті, паралельно з роботою в музеї. Як лауреат двох стипендій Гуггенхайма, він провів 1952—1954 роки в Аргентині, вивчаючи великі колекції, зібрані братами Амегіно. У 1958 році він повернувся до Аргентини з Альфредом С. Ромером, але цього разу для польових робіт у тріасових формаціях у пошуках рептилій, схожих на ссавців. У 1976—1977 роках він поїхав до Сан-Паулу в Бразилії, де працював з П. Е. Ванзоліні.[4]

У 1970 році уряд Гватемали уклав контракт з ним на збір решток вимерлих ссавців у поселенні Естансуелі поблизу міста Гватемала. Вони були виставлені в невеликому музеї (названий Музеєм палеонтології Браяна Паттерсона), в якому експонували повний скелет мастодонта.

Публікації

  • Bryan Patterson: An adianthine litoptern from the Deseado formation of Patagonia. Results of the Marshall Field paleontological expeditions to Argentina and Bolivia, 1922-27. Field Museum of Natural History, 1940.
  • Bryan Patterson: Cranial characters of Homalodotherium. Chicago, Field Museum of Natural History, 1934.
  • Bryan Patterson: The internal structure of the ear in some notoungulates. Results of the first Marshall Field paleontological expedition to Argentina and Bolivia, 1922–24. Chicago, 1936
  • Bryan Patterson: A new phororhacoid bird from the Deseado formation of Patagonia. Results of the Marshall Field paleontological expeditions to Argentina and Bolivia, 1922–27. Chicago: Field Museum of Natural History, 1941.
  • Bryan Patterson: Some notoungulate braincasts. Results of the Marshall Field paleontological expeditions to Argentina and Bolivia, 1922–27. Chicago: Field Museum of Natural History, 1937
  • Bryan Patterson: Trachytherus, a typotherid from the Deseado beds of Patagonia. Results of the first Marshall Field paleontological expedition to Argentina and Bolivia, 1922–24. Chicago: Field Museum of Natural History, 1934
  • Bryan Patterson: Upper premolar-molar structure in the notoungulata with notes on taxonomy. Chicago: Field Museum of Natural History, 1934.

Примітки

Бібліографія

Turnbull, William D.; Jenkins, Farish A. Jr. (February 1981). Bryan Patterson. The Society of Vertebrate Paleontology News Bulletin. Архів оригіналу за 21 травня 2014. Процитовано 21 травня 2014.

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.