Веслування на байдарках і каное на літніх Олімпійських іграх 2020 — байдарки-двійки, 500 метрів (жінки)
Змагання з веслування на байдарках-двійках на дистанції 500 м серед жінок на літніх Олімпійських іграх 2020 відбулися 2 - 3 серпня 2021 року на Веслувальному каналі Сі Форест[1].
байдарки-двійки, 500 метрів (жінки) на XXXII Олімпійських іграх | ||||||||||
Місце проведення | Веслувальний канал Сі Форест | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Дати | 2 серпня 2021 (попередні заїзди і чвертьфінал) 3 серпня 2021 (півфінал і фінал) | |||||||||
Учасників | 12+ з 12+ країн | |||||||||
Призери | ||||||||||
| ||||||||||
← 2016 | 2024 → |
Веслування на байдарках і каное на літніх Олімпійських іграх 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
Веслування на байдарках і каное | ||||
Б-1, 200 м | чоловіки | жінки | ||
Б-1, 500 м | жінки | |||
Б-1, 1000 м | чоловіки | |||
Б-2, 500 м | жінки | |||
Б-2, 1000 м | чоловіки | |||
Б-4, 500 м | чоловіки | жінки | ||
К-1, 200 м | жінки | |||
К-1, 1000 м | чоловіки | |||
К-2, 500 м | жінки | |||
К-2, 1000 м | чоловіки | |||
Гребний слалом | ||||
Б-1 | чоловіки | жінки | ||
К-1 | чоловіки | жінки | ||
Кваліфікація |
Кваліфікація
Формат змагань
Змагання з веслування на байдарках і каное в спринті складаються з чотирьох раундів: попередніх заїздів, чвертьфіналів, півфіналів і фіналів. Особливості проходження етапів залежать від кількості човнів, що розпочинають змагання[2].
Розклад
Змагання в цій дисципліні відбулися впродовж двох днів поспіль, два раунди на день. Всі сесії розпочинаються о 9:30 за місцевим часом. Під час однієї сесії можуть відбуватися змагання в кількох різних дисциплінах[3].
З | Попередні заїзди | ¼ | Чвертьфінали | ½ | Півфінали | Ф | Фінал |
Дисципліна↓/Дата → | Пон 2 | Вів 3 | Сер 4 | Чет 5 | П'ят 6 | Суб 7 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Б-1, 200 м (жінки) | З | ¼ | ½ | Ф |
Результати
Заїзди
Перший і другий човни виходять до півфіналу, решта - потрапляють до чвертьфіналу.
Заїзд 1
Місце | Доріжка | Байдарочниця | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | Данута Козак Дора Бодоньї |
Угорщина (HUN) | 1:45.735 | SF |
2 | 3 | Кіра Степанова Варвара Баранова |
Олімпійський комітет Росії (ROC) | 1:47.874 | SF |
3 | 5 | Ана Роксана Легасі Вікторія Шварц |
Австрія (AUT) | 1:48.220 | QF |
4 | 4 | Кукліновська Людмила Олегівна Тодорова Анастасія Ігорівна |
Україна (UKR) | 1:50.733 | QF |
5 | 2 | Афеф Бен Ісмаїл Хаула Сассі |
Туніс (TUN) | 2:05.770 | QF |
Заїзд 2
Місце | Доріжка | Байдарочниця | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Кароліна Ная Анна Пулавська |
Польща (POL) | 1:44.606 | SF |
2 | 4 | Манон Остан Сара Гуйо |
Франція (FRA) | 1:45.533 | SF |
3 | 3 | Лі Дун'їнь Чжоу Юй |
Китай (CHN) | 1:45.831 | QF |
4 | 2 | Алісія Госкін Теніл Гаттон |
Нова Зеландія (NZL) | 1:49.832 | QF |
5 | 6 | Джеймі Робертс Джо Бріґден-Джонс |
Австралія (AUS) | 1:52.097 | QF |
Заїзд 3
Місце | Доріжка | Байдарочниця | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | Тамара Чіпеш Еріка Медвецкі |
Угорщина (HUN) | 1:42.776 | SF |
2 | 4 | Худенко Ольга Сергіївна Литвинчук Марина Вікторівна |
Білорусь (BLR) | 1:43.377 | SF |
3 | 2 | Кароліне Арфт Сара Брюслер |
Німеччина (GER) | 1:48.058 | QF |
4 | 5 | Шпела Пономаренко Яніч Аня Остерман |
Словенія (SLO) | 1:48.509 | QF |
5 | 3 | Юлі Фунх Болетте Нюванґ Іверсен |
Данія (DEN) | 1:52.730 | QF |
Заїзд 4
Місце | Доріжка | Байдарочниця | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Ліза Керрінгтон Кейтлін Рейгал |
Нова Зеландія (NZL) | 1:43.836 | SF |
2 | 4 | Сабріна Герінг Тіна Дітце |
Німеччина (GER) | 1:44.894 | SF |
3 | 2 | Алісса Булл Еліс Вуд |
Австралія (AUS) | 1:45.499 | QF |
4 | 5 | Ермієн Петерс Лізе Брукс |
Бельгія (BEL) | 1:48.137 | QF |
5 | 6 | Аланна Брей-Лауїд Маделін Шмідт |
Канада (CAN) | 1:49.776 | QF |
Чвертьфінали
Перші чотири човни виходять до півфіналу, решта - вибувають.
Чвертьфінал 1
Місце | Доріжка | Байдарочниця | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | Ермієн Петерс Лізе Брукс |
Бельгія (BEL) | 1:47.649 | SF |
2 | 4 | Кароліне Арфт Сара Брюслер |
Німеччина (GER) | 1:48.450 | SF |
3 | 5 | Ана Роксана Легасі Вікторія Шварц |
Австрія (AUT) | 1:49.777 | SF |
4 | 3 | Алісія Госкін Теніл Гаттон |
Нова Зеландія (NZL) | 1:50.507 | SF |
5 | 7 | Юлі Фунх Болетте Нюванґ Іверсен |
Данія (DEN) | 1:52.678 | |
6 | 2 | Афеф Бен Ісмаїл Хаула Сассі |
Туніс (TUN) | 2:10.979 |
Чвертьфінал 2
Місце | Доріжка | Байдарочниця | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | Шпела Пономаренко Яніч Аня Остерман |
Словенія (SLO) | 1:46.929 | SF |
2 | 4 | Алісса Булл Еліс Вуд |
Австралія (AUS) | 1:47.057 | SF |
3 | 5 | Лі Дун'їнь Чжоу Юй |
Китай (CHN) | 1:47.471 | SF |
4 | 2 | Джеймі Робертс Джо Бріґден-Джонс |
Австралія (AUS) | 1:50.325 | SF |
5 | 7 | Аланна Брей-Лауїд Маделін Шмідт |
Канада (CAN) | 1:51.862 | |
6 | 3 | Кукліновська Людмила Олегівна Тодорова Анастасія Ігорівна |
Україна (UKR) | 1:53.184 |
Півфінали
Перші чотири човни виходять до фіналу A, решта - потрапляють до фіналу B.
Півфінал 1
Місце | Доріжка | Байдарочниця | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Данута Козак Дора Бодоньї |
Угорщина (HUN) | 1:37.912 | FA |
2 | 5 | Тамара Чіпеш Еріка Медвецкі |
Угорщина (HUN) | 1:38.446 | FA |
3 | 3 | Манон Остан Сара Гуйо |
Франція (FRA) | 1:38.632 | FA |
4 | 6 | Сабріна Герінг Тіна Дітце |
Німеччина (GER) | 1:38.954 | FA |
5 | 8 | Лі Дун'їнь Чжоу Юй |
Китай (CHN) | 1:39.404 | FB |
6 | 7 | Кароліне Арфт Сара Брюслер |
Німеччина (GER) | 1:39.421 | FB |
7 | 1 | Алісія Госкін Теніл Гаттон |
Нова Зеландія (NZL) | 1:44.119 | FB |
8 | 2 | Шпела Пономаренко Яніч Аня Остерман |
Словенія (SLO) | DNF |
Півфінал 2
Місце | Доріжка | Байдарочниця | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Ліза Керрінгтон Кейтлін Рейгал |
Нова Зеландія (NZL) | 1:36.724 | OB, FA |
2 | 7 | Алісса Булл Еліс Вуд |
Австралія (AUS) | 1:37.109 | FA |
3 | 6 | Худенко Ольга Сергіївна Литвинчук Марина Вікторівна |
Білорусь (BLR) | 1:37.198 | FA |
4 | 4 | Кароліна Ная Анна Пулавська |
Польща (POL) | 1:37.219 | FA |
5 | 2 | Ермієн Петерс Лізе Брукс |
Бельгія (BEL) | 1:39.046 | FB |
6 | 8 | Ана Роксана Легасі Вікторія Шварц |
Австрія (AUT) | 1:39.497 | FB |
7 | 3 | Кіра Степанова Варвара Баранова |
Олімпійський комітет Росії (ROC) | 1:42.069 | FB |
8 | 1 | Джеймі Робертс Джо Бріґден-Джонс |
Австралія (AUS) | 1:42.092 | FB |
Фінал B
Місце | Доріжка | Байдарочниця | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
9 | 4 | Ермієн Петерс Лізе Брукс |
Бельгія (BEL) | 1:38.475 | |
10 | 5 | Лі Дун'їнь Чжоу Юй |
Китай (CHN) | 1:39.790 | |
11 | 3 | Кароліне Арфт Сара Брюслер |
Німеччина (GER) | 1:39.953 | |
12 | 6 | Ана Роксана Легасі Вікторія Шварц |
Австрія (AUT) | 1:40.007 | |
13 | 8 | Джеймі Робертс Джо Бріґден-Джонс |
Австралія (AUS) | 1:41.073 | |
14 | 7 | Алісія Госкін Теніл Гаттон |
Нова Зеландія (NZL) | 1:41.121 | |
15 | 2 | Кіра Степанова Варвара Баранова |
Олімпійський комітет Росії (ROC) | 1:44.054 |
Фінал A
Місце | Доріжка | Байдарочниця | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
4 | Ліза Керрінгтон Кейтлін Рейгал |
Нова Зеландія (NZL) | 1:35.785 | OB | |
8 | Кароліна Ная Анна Пулавська |
Польща (POL) | 1:36.753 | ||
5 | Данута Козак Дора Бодоньї |
Угорщина (HUN) | 1:36.867 | ||
4 | 3 | Тамара Чіпеш Еріка Медвецкі |
Угорщина (HUN) | 1:37.114 | |
5 | 6 | Алісса Булл Еліс Вуд |
Австралія (AUS) | 1:37.412 | |
6 | 2 | Худенко Ольга Сергіївна Литвинчук Марина Вікторівна |
Білорусь (BLR) | 1:37.647 | |
7 | 7 | Манон Остан Сара Гуйо |
Франція (FRA) | 1:40.329 | |
8 | 1 | Сабріна Герінг Тіна Дітце |
Німеччина (GER) | 1:42.406 |
Примітки
- Canoe Sprint - Байдарки-двійки, 500 метрів (жінки) Schedule. Tokyo 2020. Процитовано 1 серпня 2021.
- Canoe Sprint Progression System. ICF. Процитовано 25 червня 2021.
- Canoe Sprint Competition Schedule. Літні Олімпійські ігри 2020. Процитовано 1 березня 2020.