Веслування на байдарках і каное на літніх Олімпійських іграх 2016 — байдарки-двійки, 500 метрів (жінки)
Змагання з веслування на байдарках-двійках на дистанції 500 м серед жінок на літніх Олімпійських іграх 2016 пройшли 15-16 серпня на озері Родріго-де-Фрейташ.[1]
Веслування на байдарках-двійках на дистанції 500 м (жінки) на XXXI Олімпійських іграх | ||||||||||
Місце проведення | Лагуна Родріго-де-Фрейташ | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Дати | 15 серпня 2016 — 16 серпня 2016 | |||||||||
Учасників | 30 з 15 країн | |||||||||
Призери | ||||||||||
| ||||||||||
← 2012 | 2020 → |
Веслування на байдарках і каное на літніх Олімпійських іграх 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
Веслування на байдарках і каное | ||||
Б-1, 200 м | чоловіки | жінки | ||
Б-1, 500 м | жінки | |||
Б-1, 1000 м | чоловіки | |||
Б-2, 200 м | чоловіки | |||
Б-2, 500 м | жінки | |||
Б-2, 1000 м | чоловіки | |||
Б-4, 500 м | жінки | |||
Б-4, 1000 м | чоловіки | |||
К-1, 200 м | чоловіки | |||
К-1, 1000 м | чоловіки | |||
К-2, 1000 м | чоловіки | |||
Гребний слалом | ||||
Б-1 | чоловіки | жінки | ||
К-1 | чоловіки | |||
К-2 | чоловіки | |||
Кваліфікація |
Порядок проведення
Змагання включали кваліфікаційні запливи, півфінали та фінал. Переможниці кваліфікаційних запливів виходили у фінал «А», решта учасниць змагалися у півфіналах. Дві команди з кожного півфіналу, що показали найкращі результати, а також п'ята команда півфіналів з найкращим результатом після них виходили у фінал «А», де змагалися з переможницями кваліфікаційних запливів. Решта півфіналісток змагалися у фіналі «Б».
Розклад
Хронологія за бразильським часом (UTC−3)
Дата | Час | Етап |
---|---|---|
15 серпня, понеділок | 8:24 9:46 | Кваліфікація Півфінал |
16 серпня, вівторок | 8:16 | Фінал |
Результати
Попередні запливи
Перші човни проходять одразу у фінал A, а решту беруть участь у півфіналах.
Заплив 1
Місце | Спортсменки | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|
1 | Габріелла Сабо Данута Козак |
Угорщина (HUN) | 1:41.092 | FA |
2 | Кароліна Ная Беата Міколайчик |
Польща (POL) | 1:41.766 | SF |
3 | Анастасія Ігорівна Інна Грищук |
Україна (UKR) | 1:43.967 | SF |
4 | Надія Попок Марина Полторан |
Білорусь (BLR) | 1:44.835 | SF |
5 | Олена Анюшина Кіра Степанова |
Росія (RUS) | 1:45.906 | SF |
6 | Женев'єв Ортон Кетлін Фрейзер |
Канада (CAN) | 1:46.148 | SF |
7 | Алісса Булл Еліс Бернетт |
Австралія (AUS) | 1:46.933 | SF |
8 | Лані Белчер Анджела Ганна |
Велика Британія (GBR) | 1:53.948 | SF |
Заплив 2
Місце | Спортсменки | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|
1 | Франціска Вебер Тіна Дітце |
Німеччина (GER) | 1:42.184 | FA |
2 | Жень Веньцзюнь Ма Цін |
Китай (CHN) | 1:44.491 | SF |
3 | Наталія Сергеєва Ірина Подойнікова |
Казахстан (KAZ) | 1:45.369 | SF |
4 | Амалі Томсен Іда Віллумсен |
Данія (DEN) | 1:46.246 | SF |
5 | Ніколіна Молдован Міліца Старовіч |
Сербія (SRB) | 1:46.410 | SF |
6 | Івонн Шурінг Ана Роксана Лехасі |
Австрія (AUT) | 1:46.429 | SF |
7 | Карін Юханссон Софія Палданіус |
Швеція (SWE) | 1:46.456 | SF |
Півфінали
Три перші човни у кожному півфіналі виходять у фінал 'A'. Решта беруть участь у фіналі 'B'.
Заплив 1
Місце | Спортсменки | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|
1 | Надія Попок Марина Полторан |
Білорусь (BLR) | 1:42.285 | FA |
2 | Анастасія Ігорівна Інна Грищук |
Україна (UKR) | 1:43.363 | FA |
3 | Алісса Булл Еліс Бернетт |
Австралія (AUS) | 1:44.290 | FA |
4 | Івонн Шурінг Ана Роксана Лехасі |
Австрія (AUT) | 1:44.462 | FB |
5 | Жень Веньцзюнь Ма Цін |
Китай (CHN) | 1:44.780 | FB |
6 | Ніколіна Молдован Міліца Старовіч |
Сербія (SRB) | 1:46.008 | FB |
Заплив 2
Місце | Спортсменки | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|
1 | Кароліна Ная Беата Міколайчик |
Польща (POL) | 1:41.684 | FA |
2 | Олена Анюшина Кіра Степанова |
Росія (RUS) | 1:42.439 | FA |
3 | Наталія Сергеєва Ірина Подойнікова |
Казахстан (KAZ) | 1:43.577 | FA |
4 | Карін Юханссон Софія Палданіус |
Швеція (SWE) | 1:44.090 | FB |
5 | Женев'єв Ортон Кетлін Фрейзер |
Канада (CAN) | 1:45.351 | FB |
6 | Амалі Томсен Іда Віллумсен |
Данія (DEN) | 1:47.476 | FB |
7 | Лані Белчер Анджела Ганна |
Велика Британія (GBR) | 1:49.285 | FB |
Фінал B
Місце | Спортсменки | Країна | Час |
---|---|---|---|
1 | Карін Юханссон Софія Палданіус |
Швеція (SWE) | 1:47.207 |
2 | Ніколіна Молдован Міліца Старовіч |
Сербія (SRB) | 1:48.146 |
3 | Івонн Шурінг Ана Роксана Лехасі |
Австрія (AUT) | 1:48.834 |
4 | Амалі Томсен Іда Віллумсен |
Данія (DEN) | 1:48.846 |
5 | Женев'єв Ортон Кетлін Фрейзер |
Канада (CAN) | 1:49.389 |
6 | Жень Веньцзюнь Ма Цін |
Китай (CHN) | 1:51.582 |
7 | Лані Белчер Анджела Ганна |
Велика Британія (GBR) | 1:54.193 |
Фінал A
Місце | Спортсменки | Країна | Час |
---|---|---|---|
Габріелла Сабо Данута Козак |
Угорщина (HUN) | 1:43.687 | |
Франціска Вебер Тіна Дітце |
Німеччина (GER) | 1:43.738 | |
Кароліна Ная Беата Міколайчик |
Польща (POL) | 1:45.207 | |
4 | Анастасія Тодорова Інна Грищук |
Україна (UKR) | 1:45.868 |
5 | Олена Анюшина Кіра Степанова |
Росія (RUS) | 1:46.319 |
6 | Надія Попок Марина Полторан |
Білорусь (BLR) | 1:46.967 |
7 | Наталія Сергеєва Ірина Подойнікова |
Казахстан (KAZ) | 1:48.361 |
8 | Алісса Булл Еліс Бернетт |
Австралія (AUS) | 1:51.915 |
Примітки
- Canoeing at the 2016 Summer Olympics – Women's K-2 500 metres. Rio 2016. Процитовано 19 серпня 2016.