Віктор Семанів

Віктор Михайлович Семанів
Віктор Михайлович Семанів
Народився 10 жовтня 1958
Помер 22 травня 2017
Москва, Росія
Поховання Московська область
Діяльність актор
Відомий завдяки кинорежисер, актор, сценаріст, письменник, художник, фотограф, ювелір
Alma mater Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого
Батько Михайло
Мати Антоніна
Діти донька Юлія

Біографія

Віктор Семанів народився 10 жовтня 1958 року. Мати — вчителька, а батько працював на різних посадах в райсільгоспі.

З 1965 року навчався в Теребовлянської школі № 1, яку закінчив із золотою медаллю в 1975 році.

У 1975 році вступив до Київського державного інституту театру та кіно ім. І. К. Карпенка-Карого. Навчався за спеціальністю «кінорежисура». Був одним з кращих учнів у творчій майстерні народного артиста УРСР В. Т. Денисенка.

У 1980 році на Всесоюзному кінофестивалі студентських фільмів презентував свій дипломний фільм «Злодій», знятий за однойменною новелою Василя Стефаника.

У 1980—1982 роках служив в армії.

З 1980 року працював в Одеській кіностудії . За цей час Віктору Семаніва вдалося попрацювати асистентом режисера, другим режисером і режисером — постановником.

У 1986 році зняв фільм-дебют «Стежка до серця», який був представлений на кінофестивалі «Молодість» в місті Києві.

Брав участь в виробництві кінокартин «Я — Хортиця», «Повернись живим», «Траса» та багато інших.

У 1991 році на кіностудії ім. Довженка, як режисер-постановник, зняв знакову кінокартину, пригодницьку комедію «Тримайся, козаче!» За сценарієм Валерія Положия і Євгенії Сацької, який і на сьогоднішній день утримує рейтинги nskih-f-lm-vv-alfav-tnomu-poryadku / серед україномовних[недоступне посилання з червня 2019] козацьких фільмів того часу. У картині зайняті одні з кращих акторів українського кіно 90-х: Оксана Стеценко, Леонід Бухтіяров, Галина Долгозвяга, Володимир У л t77783 t ков, Володимир Чубарєв, Леонід Яновський, Ігор Слободський, Петро Бенюк, Богдан Бенюк, Марія Боленко. Ця легка комедія органічно занурює глядача в історичні події часів Запорізької Січі, що відбувалися з жителями українського села. Більше 6-ти років тому пішов воювати з турками козак Максим. У Туреччині йому довелося опинитися в полоні, втекти з якого козакові допомагає красива дівчина-іновірку. Молода пара мріє поєднати свої долі. Але що скаже мати Максима, коли син повернеться додому не один? Щоб безперешкодно дістатися до рідного села, він переодягають свою кохану в чоловічий одяг і дає їй чоловіче ім'я Арсен. Приклеївши ще й вуса, Арсен став дійсно схожий на стрункого юнака. Дівчина чудово тримається в сідлі, вільно звертається з шаблею і влучно стріляє. Вона без праці стає вірним і незамінним помічником нашому козакові. Але, приїхавши до матері, Максим дізнається про те, що в селі сталося лихо: сільських дітлахів під час купання в річці викрали невідомі. Недовго думаючи, він відразу ж вирішується їхати на пошуки дітей. Тим часом мати вже підшукує синові пару і мріє оженити його відразу ж після повернення. Закоханих чекають захоплюючі пригоди і випробування. Чи зможуть вони знайти дітей і повернути їх в рідні сім'ї? Дивитися фільм «Тримайся, козаче!» на одному диханні допомагає колоритна атмосфера Запорізької Січі, створена режисером картини Віктором Семанів. Прекрасні історичні костюми, чудові пейзажні зйомки і тонкий акторський гумор дозволяють в хорошій якості дивитися онлайн безкоштовно фільм Тримайся, козаче !, викликає позитивні емоції і інтерес до історії. Творці картини точно і з легкою іронією передають національний колорит сільської місцевості та її жителів: це і діалоги героїв, і музичний супровід відеоряду, предмети побуту та вжитку і навіть домашні тварини. Все, хто небайдужий до української історії, її традицій і культури, з задоволенням поринуть в приємну атмосферу побуту Запорізької Січі XVIII століття. У фільмі невимушено, легко і цікаво проповедуются такі головні цінності людства, як любов, дружба, порядність, взаєморозуміння, гармонія. Завдяки відмінній режисурі, глядач зможе насолодитися красою України та разом з головними героями пережити незабутні пригоди Фільм очолював рейтинг прокатного списку в Україні і досі отримує найвищі оцінки критиків і телеглядачів.

Як актор знімався в багатьох фільмах. У 1976 році в кіноальманаху «Дніпровський вітер» зіграв мисливця-початківця — Павлушу.

Писав вірші, сценарії, новели, чудові статті, захоплювався живописом, музикою, чеканкою, гравюрою, ювелірною справою, мистецтвом фотографії та усім творчим, де проявив, реалізував себе, як творчу, самобитну, неординарну та дуже талановиту людину. .

Похований на Ново-Богородському кладовищі, під Москвою (Аксьонов-Бутирське сільське поселення, Московська область, Ногінський район, село Тимохово), ділянка 15-15.

Примітки

    Посилання

    This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.