Вінницька філія Університету сучасних знань

Університет сучасних знань – це вищий навчальний заклад недержавної форми власності, створений у січні 2002 року. Університет заснований громадською організацією Товариство «Знання» України, що має 60-річний досвід науково-просвітницької та освітньої діяльності на теренах України.

Вінницька філія Університету сучасних знань
ВФ УСЗ
?координати:
Тип вищий навчальний заклад
Країна  Україна
Засновано 2002
Президент Кушерець Василь Іванович
Ректор Ведєрніков Юрій Анатолійович
Директор Теклюк Василь Олексійович
Приналежність Міністерство освіти і науки України
Адреса м.Вінниця, вул.Фрунзе, 4
Сайт www.usz.vn.ua

Про університет

31 січня 2002 р. було затверджено Статут Університету. Відповідно до його центральних засад місією та цінностями УСЗ є:

  • формувати свідомість нового покоління Українців, виходячи з цінностей: Бог, Україна, Родина, прогрес;
  • виробляти в молодого покоління культурні норми та принципи для успішного формування життєвої перспективи й проекту свого життя «Ми знаємо куди йдемо», «Ми працюємо разом» і «Кожен із нас може щось запропонувати», Ми - відкриті, ми здатні обговорювати свої відмінності, свої плюси і мінуси», «Ми відповідальні за власний успіх» і «Ми мусимо досягнути поставленої мети»;
  • допомогти молоді визначити мету свого життя з урахуванням власних здібностей, соціальних й особистісних можливостей; здійснювати вибір життєвих пріоритетів у світі, що динамічно змінюється; уміти приймати ризик - «випробовуючи щось нове, ми вчимося»;
  • навчити виробити свою позицію в житті, свій погляд, ставлення до себе, навколишнього світу, зрозуміти себе, інших, суспільні процеси, поставити перед собою завдання, щоб діяти відповідно до вищої мети.

Основною метою Університету є виховання української еліти з пасіонарною функцією щодо Української нації та землі; залучення талановитої молоді до сфери науки, вищої освіти, інноваційної діяльності та створення умов для підвищення престижності наукової та педагогічної діяльності; розвиток її нових форм науково-освітньої діяльності; використання потенціалу провідних наукових центрів країни; залучення до створення освітніх програм фахівців академічних і провідних галузевих організацій.

Передовими є також науковий розвиток, створення й організація системи підготовки та перепідготовки фахівців у галузі ринкової економіки, сфери соціально-правового забезпечення фінансово-господарської діяльності підприємств і установ, залучення іноземних партнерів до виконання спільних досліджень і розвитку інтегрованих науково-освітніх структур.

На зборах учасників Університету 16 травня 2002 р. було створено два перших регіональних підрозділи Університету - Вінницьку та Житомирську філії. Протягом наступних двох років Університет засновує регіональні підрозділи та навчально- консультаційні центри, які функціонують як осередки Товариства «Знання» України, зокрема, в Луцьку, Ковелі, Білій Церкві, Макіївці, Луганську, Запоріжжі, Красноармійську.

Завдання майбутнього Університету сучасних знань:

  1. створення найсучаснішої в Україні науково-методологічної, викладацької та матеріально-технічної бази Університету з інтеграцією в міжнародні освітні процеси;
  2. підтримання Ідеї «університетської освіти без кордонів»;
  3. входження до рейтингу 500 найкращих університетів світу;
  4. формування інноваційної моделі в освіті

Місія та цінності Університету сучасних знань: формувати свідомість нового покоління Українців, виходячи з цінностей: Бог, Україна, Родина, прогрес.

Напрями підготовки

ВНЗ Університет сучасних знань (м.Київ) та Вінницька філія УСЗ здійснює підготовку:

Галузь знань Напрям підготовки
Право Правознавство
Гуманітарні науки Філологія (англійська, німецька мови)
Економіка та підприємництво Фінанси і кредит

Облік і аудит

Соціально-політичні науки Психологія
Менеджмент і адміністрування Менеджмент
Природничі науки Екологія та охорона навколишнього середовища

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.