Герб Аделаїди

Герб Аделаїди - символ міста Аделаїда, що був наданий Геральдичним коледжем 20 квітня 1929 року.

Герб Аделаїди
Деталі
Затверджений 20 квітня 1929
Нашоломник Права рука тримає шахтарську кирку
Корона Золота мурована корона
Щит Червоний та золотий хрест на синьому полі, корабель, руно, голова бика і сніп
Щитотримачі Золотий лев і червоний кенгуру
Основа Трав'яна земля
Девіз Latina: Ut Prosint Omnibus Conjuncti
Інші елементи Синьо-золотий бурелет

Блазон

Щит

Герб складається із синього щита із золотим хрестом, що покритий червоним хрестом. Червний хрест - хрест святого Георгія, узятий з англійської символіки.

  • У верхньому лівому куті, або в першій чверті, зображено срібний трищогловий вітрильник. Корабель символізує важливість комерції для міста і нагадує про спосіб транспортування ранніх переселенців з Великої Британії до Південної Австралії та про поштовий зв’язок між двома країнами.
  • У верхньому правому куті, або в другій чверті, зображено золоте руно, що символізує інтерес до вівчарства та торгівлі вовною.
  • У нижньому лівому куті, або в третій чверті, зображена срібна голова бика, що символізує ранчо, де розводили худобу.
  • У нижньому правому куті, або у четвертій чверті, видно золотий пшеничний сніп. Він символізує важливість вирощування збіжжя.

Щитотримачі

Над щитом - золота мурована корона, яка є важливим елементом в муніципалітетів.

Над мурованою короною - клейнод. Це права рука, що тримає шахтарське кайло, що символізує важливу галузь економіки ранніх років, що сприяла багатству Південної Австралії та Аделаїди. Рука виникає із буралету кольорів міста, а саме синього та золотого.

Прихильники

З правого боку щита - кенгуру, а з лівого - лев, який охороняє та підтримує щит.

Лев символізує англійське походження переселенців, які заснували Південну Австралію, а кенгуру символізує країну, якій вони допомогли побудувати. Лев одночасно представляє Еона, бога часу і лева домінування. Червоний кенгуру є тотем народу Каурна.

База

Основа щита стоїть на зеленому трав'яному горбі.

Девіз

Стрічка нижче щита має латинський девіз Ut Prosint Omnibus Conjuncti, що перекладається як "об'єднаний заради загального блага".

Див. також

Список літератури

    This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.