Гірські луки та чагарники Північно-західних Гімалаїв

Гірські луки та чагарники Північно-західних Гімалаїв екорегіон альпійських лугів та чагарників, розташований на високогір'ях північного заходу Гімалаїв у Китаї, Індії та Пакистані.

Альпійські чагарники та луки Західних Гімалаїв

Долина Пін (національний парк)
Біом Гірські луки та чагарники
Межі Альпійський степ Каракорум-Західно-Тибетського плато, Західногімалайські альпійські чагарники та луки, Західногімалайські субальпійські хвойні ліси, Західногімалайські широколистяні ліси, Гімалайські субтропічні соснові ліси, Белуджистанське склерофітне рідколісся, Альпіські луки Гіндукушу
Площа 49400
Країни Індія, Китай, Пакистан, Афганістан
Охороняється 9.24[1]

Екорегіон позначено фіолетовим

Передмова

Гірські луки та чагарники Північно-західних Гімалаїв охоплюють 49,400 км² на висотах від 3300 — 3600 метрів на північному заході Гімалаїв. Зустрічаються в штатах Хімачал-Прадеш і Джамму і Кашмір на північному заході Індії і північному Пакистані, особливо в Кашмірі.

Флора

Представники роду Rhododendron зустрічаються в чагарниках поблизу межі лісу, що представлено ялівцем і березою. Хоча кілька видів рододендрону і зустічається, видове різноманіття в цьому екорегіоні значно менше ніж в східній Гімалаях, де 60 видів представлені в субальпийских хвойних лісах північно-східних Гімалаїв.

Трав'янисті рослини представлені Doronicum, Delphinium, Gentiana, Meconopsis, Pedicularis, Anemone, Aster, Polygonum, Primula, та Mertensia. Scree habitats include . На осипах зустрічаються Caragana, Saxifraga, Draba, та Gypsophila.

Фауна

Вісімдесят видів ссавців представлені в цьому екорегіоні. Він є домівкою сніговому барсу і тибетському вовку. Інші ссавці - це Capra ibex, Capra falconeri , Pseudois nayaur, Hemitragus jemlahicus і Marmota himalayana.

Також представлено 172 види птахів, сред них: Gypaetus barbatus, Aquila chrysaetos, Gyps himalayensis, Lerwa lerwa, Tetraogallus tibetanus та Tetraogallus himalayensis.

Природоохоронні зони

Примітки

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.