Дніпровський центр соціальних досліджень

Дніпровський Центр Соціальних Досліджень (ДЦСД) — українська громадська організація. Профіль діяльності - дослідження і аналіз в галузі суспільно-політичного життя України, зокрема, Дніпропетровської області. Дніпровський центр соціальних досліджень організовує наукові та громадські заходи. ДЦСД - відкрита ГО, яка використовує ЗМІ для оприлюднення результатів своєї діяльності.

Дніпровський центр соціальних досліджень
(ДЦСД)
Дата заснування 21.06.1999
Ключові особи Колохіна Анна Сергіївна[1]
Офіційний сайт dcsi.dp.ua

Регіони діяльності: місто Дніпро, Дніпропетровська область.

Напрямки діяльності: моніторинг діяльності місцевих органів державної влади та самоврядування; аналіз діяльності місцевих осередків політичних партій та громадських організацій; особливості взаємодії влади та громадськості; вивчення регіональної громадської думки[2].

Методи роботи: "Круглі столи" , Конференції , Семінари, Експертна оцінка.

Текст вилучений зі статті через підозру в порушенні авторських прав

Текст, що раніше перебував на цій сторінці, запідозрено в порушенні авторських прав на текст із таких джерел:

http://razumkov.org.ua/komentari/ukrainski-analitychni-tsentry-potrapyly-do-chysla-naikrashchykh-u-sviti-ta-yevropy-zhidno-z-reitynhom-2017-global-go-to-think-tank-index-report

Дата, коли було знайдено порушення: 2021.4.29.


Тому, хто повісив цей шаблон:

На сторінку обговорення користувача, який розмістив цю статтю, варто додати повідомлення {{subst:nothanks cv|Дніпровський центр соціальних досліджень|url=http://razumkov.org.ua/komentari/ukrainski-analitychni-tsentry-potrapyly-do-chysla-naikrashchykh-u-sviti-ta-yevropy-zhidno-z-reitynhom-2017-global-go-to-think-tank-index-report}} --~~~~.


До уваги користувача, який розмістив цю статтю

Не редагуйте статтю зараз, навіть якщо ви збираєтеся її переписати. Дотримуйтесь вказівок нижче.

  • Якщо власник авторських прав на зазначений вище матеріал дозволяє використовувати його на умовах GNU FDL без незмінюваних секцій та Creative Commons із зазначенням автора / розповсюдження на тих самих умовах, будь ласка, сповістіть про це на сторінці обговорення цієї статті.
  • Якщо правовласником є ви, додайте на зазначеному вище ресурсі примітку: «Матеріали дозволено використовувати на умовах GNU FDL без незмінюваних секцій та Creative Commons із зазначенням автора / розповсюдження на тих самих умовах».
  • Якщо дозволу на використання цього матеріалу немає, будь ласка, зробіть одне з двох:
    1. Напишіть хоча б гарний накид статті на цій підсторінці. Зверніть увагу: не треба копіювати текст, що порушує авторські права, на зазначену підсторінку й редагувати його. Якщо ви взялися за написання нової статті, не забудьте сповістити про це на сторінці обговорення.
    2. Залиште все як є, і тоді статтю буде вилучено.

У випадку, якщо новий текст написано не буде, цю статтю буде вилучено через тиждень після появи цього попередження (детальніше див. документацію шаблону).

Вихідний текст цієї статті з можливим порушенням копірайту можна знайти в історії змін.

Зверніть увагу, що розміщення у Вікіпедії матеріалів, автор яких не надав явного дозволу на їхнє використання відповідно до ліцензії GNU FDL без незмінюваних секцій та Creative Commons із зазначенням автора / розповсюдження на тих самих умовах, може бути порушенням законів про авторське право. Користувачів, які додають до Вікіпедії такі матеріали, може бути тимчасово позбавлено права редагувати статті.

Попри все, ми завжди раді вашим оригінальним статтям.

Дякуємо.


Цю сторінку внесено до категорії Вікіпедія:Можливе порушення авторських прав.

[3].

Один зі значимих проектів ДЦСД - моніторинг центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) в 13-ти містах Дніпропетровської області (мм. Вільногірськ, Дніпро, Жовті Води, Кам’янське, Кривий Ріг, Марганець, Нікополь, Новомосковськ, Павлоград, Покров, Першотравенськ, Синельникове, Тернівка) протягом квітня – вересня 2017 року.[4]

Джерела

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.