Келвін Леунг

Келвін Так Юй Леунг (кит. 梁德耀) — гонконзький винахідник і аналітик даних з управління надзвичайними ситуаціями[1]. Один із піонерів у винайденні функціональної системи електричної стимуляції (FESS), що поєднується з ортопедичним апаратом верхньої кінцівки[2].

Освіта

Келвін Леунг отримав академічну освіту в Гонконзькому політехнічному університеті, Інституті юстиції Британської Колумбії, Південному університеті Колумбії, Корнельському університеті і Ряшівськоу університеті інформаційних технологій і менеджменту.

Винахідник

Уперше Леунг проявив себе як винахідник під час навчання в бакалавраті з протезування та ортопедії у Гонконзькому політехнічному університеті. Він почав розвивати FESS під час навчання в університеті й до його закінчення за підтримки академічного радника професора Раймонда К. Й. Тонга[3].

Леунг успішно поєднує функціональну електричну стимуляцію та ортеза верхньої кінцівки, щоб допомогти особам після інсульту[4].

Келвін Леунг працює парамедиком. Він розробляє біоінженерні та ортопедичні винаходи для некомерційних організацій.

Учасник виставок

Келвін Леунг як винахідник брав участь у різних міжнародних та національних виставках і був неодноразово нагороджений.

Рік Назва події Характер події Місце проведення Організатор Місце
2002 Конкурс інноваційних підприємців Винаходи Гонконг Політехнічному університеті Гонконгу Золото[5][3]
2003 8-й конкурс «Кубок викликів» Винаходи Гуанчжоу Південно-Китайський технологічний університет Бронза[6][3]
2004 5-та Китайська міжнародна виставка винаходів Винаходи Шанхай Китайська асоціація винаходів Золото[3]

Після нагородження, FESS далі надала Патенти США (номери патентів 7162305 B2, US 2007/0179560 A1) і цитувалась понад 100 корпораціями по всьому світу як у комерційній, так і в академічній формі [7][8].

У 2005 році він нагородив Гонконзького студента високого рівня (Student 卓越 學生) Бюро освіти Гонконгу Спеціального адміністративного району[9].

Дослідження

Науковими інтересами Келвіна Леунга є: біоінженерія (ергономіка)[10], застосування великих даних у процесі прийняття рішень для надзвичайного управління охороною здоров'я, вплив погодних умов на зупинку серця, дослідження та професійна освіта в умовах екстреної медичної допомоги[11].

Примітки

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.