Козирський Володимир Вікторович

Козирський Володимир Вікторович  (19 липня 1955, с. Камінь, Кролевецького району, Сумської області) — український фахівець у галузі енергетики, доктор технічних наук, професор, дійсний член Української академії інженерних наук.

Козирський Володимир Вікторович
Народився 19 липня 1955(1955-07-19) (66 років)
Камінь, Кролевецький район, Сумська область, Українська РСР, СРСР
Країна  СРСР
 Україна
Alma mater Українська сільськогосподарська академія (1978)
Галузь новітні електротехнології на основі функціональних сплавів та теорія і засоби управління режимами роботи гібридних систем альтернативної енергетики
Заклад Національний університет біоресурсів і природокористування України
Звання професор
Ступінь доктор технічних наук (2003)
Нагороди

Життєпис

Козирський Володимир Вікторович народився 19 липня 1955 року у селі Камінь, Кролевецького району, Сумської області у родині вчителів. У 1978 році закінчив з відзнакою факультет електрифікації Української сільськогосподарської академії (тепер Національний університет біоресурсів і природокористування України, м. Київ), пройшов шлях від асистента до професора і завідувача кафедри електропостачання. У вересні 2005 року був призначений директором Науково-дослідного інституту техніки і технологій. З 2009-05.2020 рр. — директор навчально-наукового інституту енергетики, автоматики і енергозбереження[1][2][3].

Наукова та педагогічна діяльність

Як талановитий педагог, вчений і організатор зробив вагомий внесок у розвиток науково-методичної та матеріально-технічної бази лабораторій «Апаратури електричних станцій і підстанцій», «Монтажу енергетичного обладнання», «Моделювання процесів в електроенергетичних системах» та ін. кафедри електропостачання. Має близько 300 наукових та науково-методичних праць[джерело?]. Є головою спеціалізованої наукової ради. Під його керівництвом підготовлено п'ять кандидатів і двох докторів технічних наук. Коло наукових інтересів — новітні електротехнології на основі функціональних сплавів та теорія і засоби управління режимами роботи гібридних систем альтернативної енергетики. Здійснював координацію розробки та впровадження програми енергозбереження в НУБіП України.

Відзнаки та нагороди

Відзнака «Знак пошани» Міністерства аграрної політики України (2001 р.), нагрудний знак «Відмінник освіти України» (2005 р.), «Почесний енергетик України» (2007 р.), Заслужений діяч науки і техніки України (2008 р.), Почесна Грамота Верховної Ради України (2012 р.), Почесна Грамота Кабінету Міністрів України (2018 р.).

Примітки

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.