Красножон Михайло Дмитрович

Красножон Михайло Дмитрович (* 27 жовтня 1942, Перемога, Баришівський район) — доктор геологічних наук, академік УНГА.

Красножон Михайло Дмитрович
Народився 27 жовтня 1942(1942-10-27) (79 років)
Перемога, Баришівський район
Діяльність педагог
Alma mater Київський університет
Ступінь доктор геолого-мінералогічних наук
Нагороди
Орден «За заслуги» ІІІ ступеня

У 1970 р. отримав кваліфікацію геофізика у Київському державному університеті. Починав з інженера-геофізика в УкрДГРІ. У 1979—1992 рр. був керівником Київського геофізичного відділення, в 1992—1999 — директором установи. З 2006 р. — заступник директора з наукових питань.

Наукова діяльність

Наукові пошуки Михайла Дмитровича присвячені розробці та розвитку теорії і методології інтерпретації матеріалів геофізичних досліджень свердловини. Він розробив та реалізував новий метод інтерпретації даних електричного каротажу (метод приведення кривих), алгоритмічне забезпечення повного циклу інтерпретації матеріалів ГДС, сформував принцип побудови інтегрованих інтерпретаційних технологій.

Михайло Красножон — автор більш ніж 70 наукових праць. Має шість монографій, і серед них — "Комплексна інтерпретації матеріалів ГДС із використанням комп'ютерної технології «Геопошук», яка стала методичним посібником для спеціалістів та студентів вишів і технікумів.

З ініціативи та під керівництвом Красножона було створено єдиний державний геологорозвідувальний інститут — УкрДГРІ, — який здійснює науковий супровід геологорозвідувальних робіт на всі види корисних копалин і моніторинг надрокористування.

Громадська діяльність

Михайло Дмитрович є членом редколегії журналу «Мінеральні ресурси України», науково-технічного вісника «Каротажник», заступником редактора збірника наукових праць УкрДГРІ, членом двох спеціалізованих рад із захисту дисертацій.

Посилання

  • Красножон Михайло Дмитрович
  • [недоступне посилання з липня 2019] наукові роботи вченого
This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.