Литвиненко Віталій Вікторович

Литвиненко Віталій Вікторович (* 5 січня 1985, Київ) — український громадський діяч, журналіст. Цікавиться питаннями відродження православ'я, національного відродження України і утвердженням її позицій в світі, зокрема налагодженням відносин з країнами Близького Сходу.

Віталій Литвиненко

Життєпис

Народився в місті Києві, на Воскресенці в православній українській родині.

У 2002 році закінчив спеціалізовану школу №246 з поглибленим вивченням іноземних мов. У 2002-2007 рр. навчався в КНУ ім. Т.Г.Шевченка в Інституті журналістики на відділенні видавнича справа та редагування.

У 2010-2013 рр. навчався в школі арабської мови "Ан-Нур" при Ісламському культурному центрі міста Києва, вивчав арабську мову та східну філософію.

Журналістика

Практикуючий журналіст з 2003 року. Регулярно запрошується як політичний експерт на телеканал «УТР», парламентський телеканал «Рада», телеканал «112 Україна», Національне Радіо, радіо «Ера», російськомовну службу «Голос Америки».

Проходив практику на "Новому каналі". Друкувався у виданнях: "За нашу Україну", "Україна молода", газета "Хрещатик", журнал "Ковальська майстерня", інтернет-видання "Телекритика" та "Nacia.info".

Упорядник книги "Україна в III-му тисячолітті" (1-ше та 2-ге видання, 2007 і 2008 рр.).

У 2004 році активний учасник Помаранчевої революції.

Утвердження православ'я

Член Собору Київського Патріархату Православної Церкви, нагороджений патріаршою грамотою за відстоювання Свято-Миколаївського храму (Чорнобильського).

З 2008 року радник голови правління Українського клубу з питань міжконфесійного діалогу.

Досвід проведення політичних кампаній

У 2002 році соціолог кандидата в депутати Верховної Ради України Олеся Донія.

У 2004 році працівник штабу Віктора Ющенка.

У 2006 році голова Деснянського районного штабу виборчого блоку "Держава - Трудовий Союз" та кандидат у Деснянську районну раду міста Києва.

У 2007 році заступник голови Оболонського районного штабу БЮТ.

У 2008 році голова аналітичного відділу "Блоку Віталія Кличка".

Джерела

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.