Ліцей-інтернат №23 «Кадетський корпус»

Ліцей-інтернат №23 "Кадетський корпус" з посиленою військово-фізичною підготовкою — середній навчальний заклад, ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою у Києві.

Розташування: м.Київ, Шевченківський район, вул. Салютна, 11 а

Історія

Ліцей – інтернат №23 «Кадетський корпус» з посиленою військово-фізичною підготовкою Шевченківського району м. Києва – середній загальноосвітній навчально-виховний заклад І-ІІІ ступенів, що забезпечує відповідність рівня загальної середньої освіти  державним стандартам освіти, єдність навчання і виховання, здійснює науково-практичну підготовку талановитої учнівської молоді, забезпечує поглиблене вивчення окремих предметів і навчання з військово-професійною спрямованістю та допрофесійною підготовкою, що передбачає проведення поглибленої допризовної та посиленої фізичної підготовки і виховання у юнаків готовності до військової служби.

У 2007 році  школа – інтернат №23 I - II ступенів стала загальноосвітньою школою – інтернатом I – III ступенів, а у 2009 році набула нового статусу – ліцей – інтернат, який працює за принципом роздільного навчання та виховання хлопчиків-кадетів та дівчаток-панянок. Метою діяльності закладу є формування успішної розвиненої сучасної дівчини  та мужнього освіченого шляхетного юнака – захисника Вітчизни. 1 вересня 2009 року у ліцеї – інтернаті №23 було урочисто відкрито кадетський клас, що стало початковим етапом у відтворенні Київського кадетського корпусу. 4 грудня 2009 року в закладі  відбулася унікальна подія – перша посвята у кадети та вручення погон учням кадетського класу. У 2015 році школа відсвяткувала свій 55-річний ювілей.

На сьогодні у ліцеї функціонує 28 класів, з них 8 класів панянок та 20 класів кадетів, де навчаються більше 700 дітей.

Ліцей – інтернат №23 «Кадетський корпус» з посиленою військово-фізичною підготовкою Шевченківського району м. Києва надає  класичну освіту хлопчикам-кадетам з 1 по 11 клас, має належні умови цілодобового перебування, п'ятиразового харчування, медичного обслуговування, здійснює допрофільну і профільну правову та військову освіту, цікаві і змістовні виховні заходи, активний відпочинок, насичене дозвілля, спорт, музика та ін.

Дівчатка-паняночки мають змогу відвідувати  заняття ”Школи успіху», де працюють студії «Хореографія», «Живопис», «Музичне мистецтво», «Рукоділля» та викладаються спецкурси «Сучасна паняночка», «Основи християнської етики»,  «Англійська мова», «Сольфеджіо», «Театральне мистецтво».

З 5 по 9 клас для юнаків-кадетів викладаються спецкурси та факультативи:  «Історія і традиції кадетства» , «Основи військової підготовки», «Історія українського війська», «Етикет», «Основи християнської етики», «Практичне право».

У 10-11 класах запроваджено правовий та військово-спортивний профілі, викладаються  курси: «Правознавство»,  «Конституційне право України», «Гуманітарне право», «Основи політології», «Військова етика і психологія», «Основи військової підготовки», «Міжнародні відносини у другій половині ХХ століття», «Етика ділової комунікації», «Політична географія», «Основи риторики».

Для розвитку особистості кадета у позаурочний час  працюють: Бюро захисту прав особистості, додаткові заняття з англійської мови "The BEST ENGLISHMAN”, студія «Духовий оркестр», хореографічна студія, вокальна студія, літературно – поетична студія «Натхнення», театральна студія, спортивна секція бойових  мистецтв, регбі, бокс, футбол тощо.

Див. також

Примітки

    Посилання

    This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.