Ліцей № 4 (Кременчук)

Кременчу́цький ліцей № 4 ліцей I—III ступенів № 4, розташований у Кременчуці. Спеціалізована середня школа фізико-математичного та хіміко-біологічного профілів.

Кременчуцький ліцей № 4
Тип ліцей
Країна  Україна
геокоординати не задано:
Девіз «Ми вчимося, тому що цікаво, тому що це необхідно нам сьогодні і буде потрібно в майбутньому житті»
Засновано 16-го травня 1944 року
Директор Тетяна Одерій
Учителі 100
Адреса Полтавська область, Кременчук, вул. Першотравнева, 13

Про ліцей

Кременчуцький ліцей № 4 – спеціалізована середня школа фізико-математичного та хіміко-біологічного профілів для здібних учнів. При ліцеї відкриті доліцейні спеціалізовані класи з поглибленим вивченням математики, фізики, біології та хімії, початкові та 5—9 загальноосвітні класи. Кременчуцький ліцей № 4 — учасник експерименту Всеукраїнського рівня за темою: «Управління інноваційною діяльністю в умовах сучасного навчального закладу».

Попередня підготовка учнів до вступу у ВНЗ починається ще з 1 класу. Основна підготовка — з 10 класу, коли посилюється профілізація навчання, вводяться предмети за вибором; учні остаточно розподіляються за рівнем знань та мотивацією до «одержання відмінних оцінок», проводяться попередні співбесіди з батьками. Закінчується 10 клас обов'язковою навчально-виробничою практикою[1].

У ліцеї працюють 70 педагогів, серед них: Соросівських учителів — 1; учителів-методистів — 30; старших учителів — 21; учителів вищої категорії — 55, відмінників освіти України — 14.[2]

Співпраця з ВНЗ

Ліцей має угоди з 11 вищими навчальними закладами, куди орієнтує випускників. Підтримується тісний зв'язок із Кременчуцьким національним університетом: ліцей є складовою частиною комплексу «Політехнік». Підписані угоди з наступними ВНЗ[1]:

  1. Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» (Кременчуцька філія);
  2. Київський національний університет технологій та дизайну;
  3. Кременчуцький національний університет ім. М. В. Остроградського;
  4. Кременчуцький університет економіки, інформаційних технологій та управління;
  5. Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»;
  6. Національний гірничий університет України (м. Дніпро);
  7. Національний фармацевтичний університет (м. Харків);
  8. Одеська державна академія холоду;
  9. Полтавський національний технічний університет ім. Ю. Кондратюка;
  10. Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна;
  11. Полтавський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури.

На базі ліцею працює фізико-математична школа від НХАУ для учнів 11-х класів. У рамках співпраці з Кременчуцьким нацональним університетом щорічно обдаровані учні ліцею та вчителі природничого циклу беруть участь у роботі регіональної науково-технічної конференції молодих учених і спеціалістів з нагоди святкування в КНУ Дня науки.[1]

Примітки

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.