Медаль «У пам'ять 300-річчя Санкт-Петербурга»

Медаль «У пам'ять 300-річчя Санкт-Петербурга» (рос. медаль «В память 300-летия Санкт-Петербурга») державна нагорода Російської Федерації у 2003 2010 роках. З вересня 2010 року не входить до системи державних нагород Російської Федерації.

Медаль «У пам'ять 300-річчя Санкт-Петербурга»
Медаль «В память 300-летия Санкт-Петербурга»
Країна Російська Федерація
Тип медаль
Статус не вручається
Нагородження
Засновано: 19 лютого 2003
Перше: 19 лютого 2003
Нагороджені:
Категорія:Нагороджені медаллю «У пам'ять 300-річчя Санкт-Петербурга» (0)
Черговість

 Медаль «У пам'ять 300-річчя Санкт-Петербурга» у Вікісховищі

Історія нагороди

  • 19 лютого 2003 року указом Президента Російської Федерації В. В. Путіна «Про медаль „У пам'ять 300-річчя Санкт-Петербурга“»[1] на відзначення 300-річчя Санкт-Петербурга була заснована медаль «У пам'ять 300-річчя Санкт-Петербурга» та затверджені положення та опис медалі. Тим самим указом було постановлено нагородити медаллю громадян відповідно до положення та доручено адміністрації Санкт-Петербурга провести її вручення.
  • Указом Президента Російської Федерації від 7 вересня 2010 року № 1099 «Про заходи щодо вдосконалення державної нагородної системи Російської Федерації»[2] було встановлено, що ювілейні медалі, у тому числі й медаль «У пам'ять 300-річчя Санкт-Петербурга», не входять до системи державних нагород Російської Федерації.

Положення про медаль

Медаллю «У пам'ять 300-річчя Санкт-Петербурга» нагороджуються:

Порядок носіння

Положенням передбачалося, що медаль «В пам'ять 300-річчя Санкт-Петербурга» носиться на лівій стороні грудей і розташовується після медалі «За заслуги в проведенні Всеросійського перепису населення».

Опис медалі

Реверс медалі
  • Медаль «В пам'ять 300-річчя Санкт-Петербурга» — з латуні, має форму кола діаметром 32 мм.
  • На лицьовій стороні медалі — профільне портретне зображення Петра Великого, увінчаного лавровим вінком. По колу медалі — напис: «В память 300-летия Санкт- Петербурга».
  • На зворотному боці медалі, в центрі, — вертикально поставлений скіпетр, накладений на два перехрещені якорі — морський і річковий, по краях медалі — цифри «1703» і «2003».
  • Усі зображення і цифри на медалі рельєфні.
  • Медаль за допомогою вушка і кільця з'єднується з п'ятикутною колодкою, обтягнутою шовковою муаровою стрічкою. Ширина стрічки — 24 мм. Стрічка червоного кольору, з двома смугами білого кольору по краях, кожна — шириною 1 мм. Уздовж середньої лінії стрічки зображення стрічки медалі «За оборону Ленінграда» шириною 8 мм.

Див. також

Примітки

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.