Міжнародний фонд сільськогосподарського розвитку

Міжнародний фонд сільськогосподарського розвитку (МФСР, англ. IFAD) — багатобічна фінансова установа, створена в 1977 році за рішенням Всесвітньої продовольчої конференції 1974 року, — вирішує завдання боротьби з голодом і бідністю в сільських районах країн, що розвиваються.

Міжнародний фонд сільськогосподарського розвитку
Тип спеціалізоване агентство ООНd[1]
Засновано 1974
Галузь international governmental or non-governmental organizationsd[2]
Країна  Італія
Штаб-квартира Рим
Вебсайт ifad.org

 Міжнародний фонд сільськогосподарського розвитку у Вікісховищі

Фонд мобілізує ресурси, роблячи можливим для бідних сільських домогосподарств поліпшити своє харчування, збільшити сільськогосподарське виробництво й доходи. У крайній бідності, якої майже завжди супроводжують хронічний голод і недоїдання, перебувають 75 відсотків жителів сільських районів, найчастіше жінок і представників корінних народів.

МФСР надає пряме фінансування у вигляді позик і грантів, залучає додаткові ресурси для реалізації своїх проектів і програм. Умови кредитування варіюються залежно від величини валового національного продукту на душу населення в конкретній країні. МФСР працює з багатьма установами, у тому числі із Всесвітнім банком, регіональними банками розвитку, іншими регіональними кредитно-фінансовими установами й установами Організації Об'єднаних Націй. Багато хто з них спільно фінансують проекти МФСР.

МФСР фінансується за рахунок добровільних пожертв від урядів, спеціальних внесків, вступів від погашення виданих кредитів і інвестиційних доходів.

У керівний орган МФСР — Раду керуючих, яка скликається щорічно — входять усі держави-члени. Виконавча рада в складі 18 членів і 18 заступників спостерігає за операційною діяльністю Фонду, затверджує надання позик і грантів.

Примітки

Література

  • В. М. Матвієнко, О. Ю. Ковтун. Міжнародний фонд сільськогосподарського розвитку // Українська дипломатична енциклопедія: У 2-х т./Редкол.:Л. В. Губерський (голова) та ін. — К.:Знання України, 2004 — Т.2 — 812с. ISBN 966-316-045-4

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.