Мінський масив

Мі́нський маси́в — житловий масив Києва. Простягається між площею Тараса Шевченка, Мінським проспектом, вулицями Юрія Кондратюка, Петра Калнишевського, Петра Панча і Полярною. Назва — від тодішнього Мінського району (зараз Оболонський), в якому він розташований. Мінський масив забудовано на частині місцевості Кинь-Ґрусть у 19701975 і 19891990 (мікрорайон на вулицях Бережанській і Петра Панча).

Мінський масив
Мінський масив

вулиця Полярна на захід
Загальна інформація
50°31′10″ пн. ш. 30°27′32″ сх. д.
Країна  Україна
Адмінодиниця Київ
Транспорт
Зовнішні посилання:
У проєкті OpenStreetMap 421866 ·R (Київ)
Карта
Мінський масив
Мінський масив (Київ)

Будинки побудовані за проектом арх. А. Дубинської.

Сьогодення

Мінський масив міста Києва прославився після 2016 року появою яскраво активного місцевої громади, що виступає за формування громадянського суспільства в Україні.

Першим кроком групи жителів небайдужих жителів масиву було створення групи в фейсбуці - "ОСН Мінський Масив" - https://www.facebook.com/groups/osnmm

Основною ідеєю творців даної групи в особі Ганни Куницької, Дмитра Сахарова і Олександра К. була зміна життя жителів Мінського Масиву в кращу сторону.

В найкоротший термін, до цієї групи приєдналася переважна більшість жителів масиву, і вона стала рупором спілкування між владою і простими громадянами!

Сьогодні в групі понад 70% населення масиву, і це найкоротший шлях донести інформацію до чиновників, які беруть участь в житті масиву.

У 2019, була ініційована громадська організація "ГО Мінський Масив", основною метою якої є сприяння й організація формування умов для справедливого забезпечення жителів Мінського Масиву всім необхідним для гідного життя.

У 2019, жителі Мінського Масиву, зробили неймовірне, висунувши свого представника в особі Анни Куницької в депутати Верховної Ради України [1]. Анна Куницька набрала переважну кількість голосів на Мінському Масиві й прилеглих мікро районах, таких як Пріорка і частина Сирця. Дана дія була вищим ступенем прояву громадянської активності, і демократичних цінностей, які несе наша країна. До цього, не було прецедентів, коли людина яку на пряму висувала громада могла розраховувати на таке.

На грудень 2020 року, Мінський масив є одним з найбільш благополучних, і забезпечених мікрорайонів міста Києва. Взаємодія державних чиновників і жителів масиву, завдяки сучасним комунікаціям типу Фейсбук здійснюються в найкоротші терміни. Будь-який житель масиву, отримує миттєву реакцію на свої звернення.

Мінський масив, з неблагополучної околиці, з району в якому є один з найбільш високих рівнів злочинності в Києві, перетворюється в щасливий, багатий мікрорайон, який поступово за рівнем життя і дозвілля випереджає центральну частину Оболонського району.[джерело?][1]

Посилання

  1. Центральна виборча комісія - Вибори народних депутатів України 2019. cvk.gov.ua. Процитовано 25 грудня 2020.
This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.