Національний університет Сінгапуру

Національний університет Сінгапуру (англ. The National University of Singapore, скорочено NUS (НПУ); кит. 新加坡 国立 大学 ,Xīnjiāpō Guólì Dàxué, скорочено кит. 国 大 , Guódà; малай. Universiti Kebangsaan Singapura; там. சிங்கப்பூர் தேசியப் பல்கலைக்கழகம்) — найбільший університет в країні як за кількістю студентів, так і програм навчання. Він є найстарішим університетом Сінгапуру.

Національний університет Сінгапуру
The National University of Singapore
新加坡 国立 大学
国 大 NUS
1°17′44″ пн. ш. 103°46′36″ сх. д.
Тип Автономний університет
дослідницький університет
видавець відкритого доступуd[1] і організація
Країна  Сінгапур[1]
Розташування  СінгапурСінгапур
Гасло англ. Towards a Global Knowledge Enterprise
укр. На шляху до глобальних знань
Засновано 1905
Президент Тан Чорх Чуан
Студентів 26 418 [2]
Професорів 518[2]
Кольори Оранжевий і Блакитний         
Членство у
  • Міжнародний альянс дослідницьких університетів і OpenPOWER Foundationd[3]
  • Випускники Category:National University of Singapore alumni
    Сайт nus.edu
     Національний університет Сінгапуру у Вікісховищі
    Інженерний факультет НПУ

    За міжнародним рейтингом Times Higher Education Supplement (THES), Національний Університет Сінгапуру займає 33 місце серед університетів світу в 2007 році і 30 місце в 2008 [4].

    Університет складається з двох кампусів — головний з них знаходиться на південному-заході Сінгапуру в районі Кент-рідж і його площа дорівнює 1.5 кв.км. Кампус Букіт Тімах є також юридичним факультетом.

    Історія

    У вересні 1904 року Тан Кім очолив групу з представників китайських та інших не-європейських співтовариств. Вони звернулися до губернатора, сера Джона Андерсона, з ідеєю створити медичну школу в Сінгапурі. Тану, який був першим президентом Китайсько-Британської Асоціації, вдалося залучити суму в $ 87.077, з яких $ 12.000 були його власним внеском. 3 липня 1905 медична школа була створена. Вона стала відома, як the Straits and Federated Malay States Government Medical School.

    У 1912 році медична школа отримала пожертвування в $ 120.000 від королівського меморіального фонду Едварда VII, який було розпочато доктором Лім Бун Кенг.

    18 листопада 1913 назва школи було змінено на Медичне Училище імені Короля Едварда VII. У 1921 р. вона була знову змінена на Медичний Коледж імені Короля Едуарда VII, щоб більш відобразити свій академічний статус.

    У 1929 році був створений Раффлз (Raffles) Коледж мистецтва та суспільних наук.

    Два десятиліття потому Раффлз-коледж був об'єднаний з Медичним коледжем короля Едварда VII і 8 жовтня 1949 сформувався Університет Малайзії. Дві установи були об'єднані для надання вищої освіти громадянам федерації Малайзії та Сінгапуру.

    У 1959 році Університет Малайзії був розділений на два підрозділи: Університет Малайзії в Куала-Лумпурі і Університет Малайзії в Сінгапурі. Останній відділ формує Університет Сінгапуру в 1962 році.

    Сьогоднішній університет був створений при злитті університету Сінгапуру і Наньянського університету в 1980 році.

    Освіта

    НПУ пропонує 27 програм бакалаврату і 115 програм магістратури та докторантури на 13 факультетах.

    Освіта в НПУ базується на модульній системі. Ця система включає в себе особливості британської системи, такі, як невеликі групи студентів при навчанні, і особливості американської — систему кредитів.

    Студенти можуть протягом перших двох семестрів займатися за вибором на різних факультетах.

    Також можливо навчатися за програмою подвійного ступеня бакалавра: бакалавр мистецтва, соціальних наук і техніки; бакалавр мистецтва, соціальних наук і права, бакалавр бізнесу і техніки, а також бакалавр бізнесу і права.

    Див. також

    Примітки

    1. Directory of Open Access Journals — 2003.
    2. NUS Fact Sheet (англійською). National University of Singapore. Архів оригіналу за 24 жовтня 2012. Процитовано 11 липня 2011.
    3. https://openpowerfoundation.org/membership/current-members/
    4. THE — QS World University Rankings 2008. Архів оригіналу за 20 липня 2009. Процитовано 17 грудня 2011.

    Посилання


    This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.