Овсянніков Дмитро Володимирович

Дмитро Володимирович Овсянніков (нар. 21 лютого 1977 року, Омськ, Омська область, РРФСР) російський державний і політичний діяч. Губернатор Севастополя з 18 вересня 2017 до 11 липня 2019 року.[1][2]

Дмитро Овсянніков
рос. Дмитрий Овсянников
Дмитро Овсянніков
рос. Дмитрий Овсянников
так званий «губернатор» окупованого РФ Севастополя
18 вересня 2017  11 липня 2019
Президент Володимир Путін
Попередник Сергій Меняйло
Наступник Михайло Развожаєв (в.о)
Заступник міністра промисловості і торгівлі РФ
23 грудня 2015  28 липня 2016
Президент Володимир Путін
Наступник Василь Осьмаков
Народився 21 лютого 1977(1977-02-21) (45 років)
Омськ, Омська область РРФСР
Відомий як політик
Громадянство  Росія
Освіта Удмуртський державний університет, Російська академія державної служби і Вища школа економіки (Москва)
Політична партія Єдина Росія
У шлюбі з Катерина
Діти Володимир, Олексій, Олександра, Катерина
Професія політик
Нагороди

Медіафайли у Вікісховищі

Заступник міністра промисловості і торгівлі РФ (2015—2016).

Життєпис

Народився 21 лютого 1977 року в Омську.

Трудову кар'єру розпочав у 1993 році, будучи студентом. Працював на різних посадах у промислово-виробничих компаніях Іжевська (Удмуртія) і Чайковського (Пермський край).

1999-го закінчив Удмуртський державний університет за спеціальністю «Фінанси і кредит». Після вступив до Тольятинської академії управління. Закінчив її 2001 року за спеціальністю «Державне та муніципальне управління».

Федеральний інспектор

Влітку 2001 року взяв участь у конкурсі «Кадровий резерв державної служби-2001», який проводився апаратом повноважного представника президента РФ в Приволзькому федеральному окрузі щодо посад Головного федерального інспектора і федерального інспектора по Кіровській області. У серпні 2001 року 24-річний Овсянніков став одним із семи переможців, був включений в державний кадровий резерв і призначений федеральним інспектором по Кіровській області.[3]

2004 року — федеральний інспектор по Удмуртської республіці.

2007 — закінчив Російську академію державної служби при президенті РФ за фахом «Юриспруденція».

Менеджер

  • 2007 — протягом двох років був заступником генерального директора — комерційним директором ВАТ «Чепецький механічний завод».
  • З 2010 — заступник керуючого директора — директором з економіки та фінансів ВАТ «Пермський моторний завод».
  • 2011 — закінчив Вищу школу економіки РФ. Спеціальність «Управління реформируемыми підприємствами ОПК» (Executive MBA).
  • 2013 — призначений заступником керівника фінансово-економічного департаменту ВАТ «Об'єднана двигунобудівного корпорація».

В міністерстві промисловості і торгівлі

2014 — очолив департамент регіональної промислової політики в Мінпромторгу РФ.

З 23 грудня 2015 року по 28 липня 2016 року — заступник міністра промисловості і торгівлі РФ.

З 2014 року організовував взаємодію міністерства з регіонами РФ для реалізації єдиної промислової політики. Були укладені угоди про взаємодію у сфері промислової політики і політики в галузі торговельної діяльності між Мінпромторгом Росії і всіма суб'єктами РФ. Вироблення рішень щодо ключових аспектів регіонального промислового розвитку ведеться в рамках Координаційної ради з промисловості при Мінпромторгу Росії. Створена і реалізується програма «Федеральна практика» для керівників регіональних органів управління у сфері промисловості і торгівлі.

Сформовані і прийняті до реалізації «дорожні карти» розвитку промисловості регіонів Північного Кавказу та Далекого Сходу, окупованого Криму, Калінінградської, Тульської, Саратовської областей.

Розроблено механізм федерального співфінансування регіональних програм розвитку промисловості.

Розроблені та реалізуються механізми надання держпідтримки — компенсації витрат на створення інфраструктури індустріальних парків і технопарків, а також учасникам промислових кластерів на реалізацію спільних проектів з виробництва промислової продукції кластера з метою імпортозаміщення.

Створена Геоінформаційна система індустріальних парків, технопарків і промислових кластерів. У грудні 2015 року система визнана лауреатом Всеросійської інтернет-премії «Прометей» у номінації «Влада і держава». Впроваджено національні стандарти «Індустріальні парки. Вимоги» (вступив в дію 1 вересня 2015 року) і «Технопарки. Вимоги» (затверджено Росстандартом в червні 2015 року).

Губернатор тимчасової окупаційної влади Севастополя

Скандали

На посаді губернатора Севастополя, перебуваючи в протистоянні з так званими Законодавчими зборами Севастополя, подавав на голови зборів до суду, відмовлявся звітувати перед депутатами. Суд не задовольнив його вимоги.[6][7][8]

Переказав з бюджету 2 млрд рублів в ОФК-Банк «Об'єднаний фінансовий капітал», призначені на будівництво очисних споруд.[9][10]

На 2018 рік не виконав цільову федеральну програму з будівництва очисних споруд, реконструкцію парку перемоги і будівництво двох лікарень. Відкрив дитячий табір Ласпі, де через неякісні продукти отруїлися діти.[11]

Примітки

  1. Овсянніков Дмитро Володимирович. sevastopol.gov.ru (рос.). Процитовано 18 вересня 2017.
  2. Дмитро Овсянніков став першим всенародно обраним губернатором Севастополя. РИА Новости (рос.). 20170911T1026+0300Z. Процитовано 18 вересня 2017.
  3. У Нижньому Новгороді відбувся фінал конкурсу «Кадровий резерв державної служби-2001». 7 серпня 2001
  4. https://rg.ru/2017/09/11/reg-ufo/na-vyborah-v-sevastopole-pobedil-dmitrij-ovsiannikov.html
  5. Глави чотирьох регіонів РФ вступили в Єдину Росію новину на сайті ТАСС від 21 грудня 2017 року
  6. Губернатор Севастополя подав позов про бездіяльність голови Заксобранія
  7. Дмитро Овсянніков пішов на загострення конфлікту з депутатами
  8. Глава Севастополя відкликав представника з заксобранія через образ
  9. Переклад 2 млрд у «лопнув» банк перевірить КСП Севастополя
  10. Про які мільярди красномовно мовчить Дмитро Овсянніков?[недоступне посилання з жовтня 2019]
  11. Відео: найбільш конфліктний губернатор Росії
This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.