Орловський Віктор Феліксович

Орловський Віктор Феліксович
Народився 26 березня 1950(1950-03-26) (71 рік)
Новопетрівка (Нижньосірогозький район), Херсонська область
Місце проживання м. Суми, Україна
Країна  СРСР Україна
Діяльність лікар
Alma mater Чернівецький державний медичний інститут
Галузь Медицина , внутрішня медицина, гастроентерологія
Заклад Медичний інститут Сумського державного університету
Звання Професор
Ступінь Доктор медичних наук

Орловський Віктор Феліксович - доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри в Медичному інституті Сумського державного університету, лікар-гастроентеролог вищої категорії.

Біографія

  • Сімейний стан - одружений, має двох дорослих дітей. [1]

Фахівець

Орловський Віктор Феліксович має вищу категорію по терапії, учасник багатьох міжнародних конференцій, є фактичним засновником терапевтичної наукової школи в Сумському державному університеті, автор ряду посібників для лікарів та студентів з внутрішньої медицини - понад 150 наукових робіт. Під його керівництвом захищено одну докторську та сім кандидатських дисертацій.

Сфера професійної діяльності: внутрішня медицина, гастроентерологія. Клінічна база: обласна клінічна лікарня, Залізнична поліклініка санції Суми. [2]

Окремі роботи та дослідження

  • "Особливості перебігу, діагностики та медикаментозної терапії передвиразковиго стану і виразкової хвороби дванадцятипалої кишки у жінок": автореферат дис. доктора медичних наук: м. Запоріжжя, 1995; 42 c.
  • "Особливості волюморегуляції при експериментальній гіпертензії": Авторефират дис. на здобуття вченого ступеню кандидата мед. наук: м. Київ, 1979; 20 с.
  • "Спосіб діагностики атрофічного антрального гастриту" (спільно з Медведєвим В.Н.). Авторське свідоцтво на винахід, що відноситься до медицини, а саме до гастроентерології та патанатомії.
  • "Спосіб корекції дисліпідемій у хворих на гіпотиреоз в поєднанні з неалкогольний жирової хворобою печінки" (спільно з Жалдак Д. А. та Мелеховець О. К.). Авторське свідоцтво на винахід, що відноситься до медицини, зокрема терапії, гастроентерології, ендокринології та сімейної медицини і може бути використано для лікування гіпотиреозу.
  • інші.

Примітки

Джерела

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.