Партнерство «Кожній дитині»

Партнерство «Кожній дитині» — міжнародна благодійна організація, зареєстрована в Україні в 2010.

Партнерство «Кожній дитині»
Тип НУО, благодійна організація
Засновано 2010
Мета Забезпечення найкращих умов для розвитку дітей
Розташування Київ, Україна (головний офіс)

Є учасницею Української мережі за права дитини[1]

Історія

1998 року в Україні своє представництво відкрила Європейська дитяча благодійна організація.

У січні 2002 в результаті злиття Європейської дитячої благодійної організації та британського Християнського дитячого фонду утворилась міжнародна благодійна організація «Кожній дитині» (англ. EveryChild), що базувалася у Сполученому Королівстві, та працювала в сфері захисту прав дітей, зокрема, надання безпеки і підтримки дітям, що зростають без піклування батьків або сім'ї[2]. Після утворення EveryChild представництво Європейської дитячої благодійної організації було перереєстроване як Представництво благодійної організації «Кожній дитині», а директором представництва був призначений Володимир Кузьмінський.

У 2010 році Кузьмінський провів локалізацію представництва і створення на його базі Міжнародної благодійної організації "Партнерство «Кожній дитині». З 2011 року Партнерство «Кожній дитині» діє під такою назвою як міжнародна НУО базована в Україні, підтримуючи партнерські відносини з EveryChild[3].

Діяльність

З 1998, спочатку в якості філіалу міжнародної Європейської дитячої благодійної організації, пізніше як як представництва британської міжнародної організації «Кожній дитині» в Україні, а з 2010 як Партнерство «Кожній дитині», було, зокрема, досягнуто таке:

  • реалізований проект «Розвиток інтегрованих соціальних служб для вразливих сімей і дітей в Київській області» фінансований Європейською Комісією (2005—2008);
  • видання журналу «Права дітей» (2003—2011), посібників «Прийомна сім'я: методика створення і соціального супроводу», «Інтегровані соціальні служби: теорія, практика, інновації», «Зростаємо разом: практикум сімейного дозвілля», «Сімейно орієнтована соціальна робота: практичні аспекти», «Оцінка потреб дитини» у двох томах та ін.;
  • розробка стратегії розвитку соціальних послуг для Державної соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді, а також концепції реформування будинку дитини (2009);
  • створення національного інструментарію оцінки потреб дитини, яким користуються працівники державних і багатьох неурядових соціальних служб;
  • внесок у становлення в Україні інноваційних послуг і підходів: прийомна сім'я термінового влаштування, наставництво, ДБСТ, деінституціалізація;
  • навчальні візити для фахівців та управлінців у сфері захисту прав дітей у Велику Британію, Молдову, Росію, Румунію, Швецію;
  • впровадження в Україні послуги патронатної сім'ї[4], розробка державного стандарту з надання послуги патронату над дітьми.

З 2019 Партнерство «Кожній дитині» увійшло в консорціум з Оксфорд Полісі Менеджмент Лімітед (Велика Британія), СОС Кіндердорф Інтернешнл та Українським фондом «Благополуччя дітей», який консультує з питань проєкту «Розробка та впровадження регіонального плану стосовно збільшення обсягів надання послуг з догляду на сімейній основі (реформування інтернатних закладів для дітей в Тернопільській області)».[5][6]», що є частиною проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України».

Люди

Директор МБО Партнерство «Кожній дитині» — Василина Дибайло, заступник директора з реалізації програм — Зінаїда Кияниця.

В діяльності організації, реалізації її окремих проектів брали участь провідні українські науковці та експерти галузі соціальної роботи та соціальної педагогіки: Ольга Безпалько, Ірина Звєрєва, Володимир Кузьмінський (засновник організації), Жанна Петрочко.

Примітки

  1. МБО “Партнерство “Кожній дитині”. Українська мережа за права дитини. Процитовано 10 серпня 2020.
  2. Galpin, Richard: Charity EveryChild issues warning on separated children, BBC News, 20 November 2009.
  3. історія | p4ec.org.ua. www.p4ec.org.ua. Процитовано 10 травня 2017.
  4. Канал Partnership 4 Every Child на youtube (10 лютого 2012). Сюжет "Короткотермінова прийомна сім'я" з телепередачі "Хочу, щоб ти була", Перший національний канал, Україна. Процитовано 16 травня 2017.
  5. Дитячі інтернати Тернопільщини: статистика, про яку ви могли не знати. Терен. 9 липня 2019. Процитовано 11 червня 2020.
  6. Реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на Тернопільщині. Процитовано 10 серпня 2020.

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.