Південний Камаринес

Південний Камаринес (бік.: Habagatan na Camarines; філ.: Timog Camarines) провінція Філіппін, розташована в регіоні Бікол на острові Лусон. Адміністративним центром є місто Пілі. Провінція межує на північному заході з провінціями Північний Камаринес, на півдні — з провінцією Албай, на сході лежить острівна провінція Катандуанес. Південний Камаринес є найбільшою серед шести провінцій регіону Бікол як за чисельністю населення, так і за площею.[1][2]

Південний Камаринес

Province of Camarines Sur

Прапор
Адміністративна будівля
Адміністративна будівля
Адміністративний центр м. Пілі
Країна Філіппіни
Регіон Бікол
Муніципалітетів 35
Баранґаї 1 036
Межує з: сусідні адмінодиниці
Кесон, Катандуанес, Масбате ?
Населення
 - повне 1 952 544[1]
 - густота 360 осіб/км2
Площа
 - повна 5 497[2] км²
Висота
 - максимальна 2 012 м
(гора Ісарог)
Дата заснування 1919
Губернатор Migz Villafuerted
Вебсайт camarinessur.gov.ph
Код ISO 3166-2 PH-CAS
Розташування провінції на мапі Філіппін
Розташування провінції на мапі Філіппін
Вікісховище має мультимедійні дані
за темою: Південний Камаринес

Клімат провінції тропічний. Сухий період з березня по травень і вологий — решту року. Середньорічна кількість опадів становить 2 565 мм.

Адміністративно поділяється на 2 незалежних міста та 35 муніципалітетів. Більшість населення сповідують католицтво (93%). Інші релігії представленні протестантськими напрямками та мусульманством.

Економіка провінції заснована на сільському господарстві. Основними видами продукції є: рис, кукурудза, риба, м'ясо, кокосовий горіх, цукор, абака і латаття. Місцеві підприємці займаються торгівлею з сусідніми провінціями. Одним з основних доходів сільського населення є ремісництво. Також існує виробництво паперу.

Примітки

  1. "Region V (Bicol Region)". Census of Population (2015): Total Population by Province, City, Municipality and Barangay (Report). Philippine Statistics Authority. Процитовано 11.05.2017.
  2. "List of Provinces". PSGC Interactive. National Statistical Coordination Board. Процитовано 13.05.2017.

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.