Родина Адамсів (фільм)

«Родина Аддамсів», «Сімейка Аддамс» (англ. The Addams Family) — фільм режисера Баррі Зонненфельда, знятий за мотивами однойменного серіалу 1960-х років і коміксів Чарльза Аддамса.

Родина Адамсів
англ. The Addams Family
Жанр кінокомедія[1] і фільм жахів
Режисер Barry Sonnenfeldd[1][2][…]
Продюсер Скотт Рудін
Сценарист Caroline Thompsond
На основі Родина Адамсів (персонажі)
У головних
ролях
Анжеліка Г'юстон[1][2][…], Рауль Хулія, Крістофер Ллойд[1][2][…], Крістіна Річчі[1][3][4], Джудіт Малінаd[1], Ден Гедайя[1], Карел Стрюкен[1], Paul Benedictd[1], Jimmy Workmand[1], Cousin Ittd, Elizabeth Wilsond[1], Mercedes McNabd[5], Christopher Hartd, Дана Айвіd і John Franklind
Оператор Owen Roizmand
Композитор Марк Шейманd
Кінокомпанія Paramount Pictures
Дистриб'ютор InterComd, Netflix і FandangoNow
Тривалість 95 хв.
Мова англійська
Країна  США
Рік 1991
IMDb ID 0101272
Наступний Моральні цінності сімейки Адамсів

Сюжет

Аддамс — дивна інфернально-чаклунська сімейка, перекочувала на кіноекран з популярних коміксів Чарльза Аддамса.

Глава сім'ї мріє возз'єднатися зі своїм старшим братом, що безслідно зник багато років тому, і тому вся сім'я раз на рік влаштовує спіритичний сеанс, щоб увійти з ним у контакт. І от якось їм «відповідають». Але це не привид — за дверима сам Фестер і доктор Піндер-Шльосс, яка його привела — адже йому «добряче дісталося» в Бермудському трикутнику. Гомес щасливий, але скоро його починають терзати смутні сумніви — вже занадто значні провали в пам'яті дорогого братика. Дружина і дочка теж підозрюють, що Фестер — самозванець, але не хочуть засмучувати Гомеса. Їм невтямки, що «доктор» займається лихварством, а «Фестер» — це її поголений і загримований син, випадковим чином схожий на справжнього Фестера. А навів їх на сімейку Аддамсів адвокат Гомеса, Таллі, що безнадійно заборгував їм, і підкинув ідею таким чином дістатися до скарбів «могильної» сімейки.

Доктор Піндер-Шльосс на якийсь час заспокоює їх. На балу, даному на честь «Фестера», збирається вся рідня. Там адвокат Таллі дізнається, що справжнім спадкоємцем є старший брат, і вирішує судом виселити Аддамсів з їхнього будинку. Суддя, якого добряче діставали такі сусіди, «не бачить перешкод» для виселення. На тому ж балу дочка Гомеса підслухала розмову лже-Фестера з доктором і переконалася в тому, що вони — родичі. Аддамси животіють у злиднях, а нові господарі особняка намагаються подолати пастки і дістатися до скарбниці. У них нічого не виходить, і вони вирішують випитати секрет у Мортиши Аддамс, що потрапила в їхні руки. Гомес приходить в будинок, щоб врятувати дружину. «Фестер» в останній момент стає на його бік і допомагає розправитися зі своєю матір'ю і Таллі. Виявляється, Фестер не самозванець. Він втратив пам'ять 25 років тому і був усиновлений. Тепер він повернувся до своєї справжньої сім'ї.

Акторський склад

Актор Роль
Рауль Хулія Гомес Аддамс Гомес Аддамс
Анжеліка Х'юстон Мортіша Аддамс Мортіша Аддамс
Крістофер Ллойд Фестер Аддамс / Гордон Кревен Фестер Аддамс / Гордон Кревен
Джудіт Малина Аддамс бабуся Аддамс
Елізабет Вілсон Ебігейл Кревен / доктор Грета Піндер-Шльосс Ебігейл Кревен / доктор Грета Піндер-Шльосс
Карел Стрёйкен Ларч дворецький Ларч
Крістіна Річчі Вензді Аддамс Вензді Аддамс
Джиммі Воркмен Пагслі Аддамс Пагслі Аддамс
Ден Хедайя Таллі Алфорд адвокат Таллі Алфорд
Дана Айві Маргарет Алфорд Маргарет Алфорд
Мерседес Макнаб Аманда Бакман (дівчинка-скаут) Аманда Бакман (дівчинка-скаут)
Джон Френклін Кузен Ітт Кузен Ітт
Крістофер Харт «Річ» «Річ»

Нагороди та номінації

  • 1992 — номінація на премію «Оскар» за кращі костюми (Рут Майерс)
  • 1992 — номінація на премію «Золотий глобус» за кращу жіночу роль — комедія або мюзикл (Анжеліка Х'юстон)
  • 1992 — дві номінації на премію BAFTA: кращий грим (Ферн Бачнер, Кетрін Джеймс, Кевін Хейні), краща робота художника (Річард Макдональд)
  • 1992 — номінація на премію «Х'юго» за кращу драматичну постановку
  • 1992 — дві номінації на премію MTV Movie & TV Awards: краща пісня (M. C. Hammer, «Addams Groove»), кращий поцілунок (Рауль Хулія, Анжеліка Х'юстон)
  • 1992 — премія «Золота малина» за найгіршу оригінальну пісню (M. C. Hammer, «Addams Groove»)
  • 1993 — 4 номінації на премію «Сатурн»: кращий фентезі-фільм, найкращий актор (Рауль Хулія), кращий молодий актор (Крістіна Річчі), кращі спецефекти (Алан Манро)
  • 1993 — премія «Молодий актор» (Джиммі Воркмен) і номінація на цю премію (Крістіна Річчі)

Примітки

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.