Свято-Покровська парафія (Червона Слобода)

Свято-Покровська церква
Свято-Покровська церква
49°22′51″ пн. ш. 32°08′48″ сх. д.
Тип споруди християнський православний
Розташування  Україна, вул. Соборна, 2, Червона Слобода (Черкаський район)
Належність УПЦ МП
Власник ЄДРПОУ 39029069 Свято-Покровська парафія (Червона Слобода)
Юрисдикція ЄДРПОУ 00000000 Черкаська єпархія УПЦ (МП)
Керівництво (в миру СЕМЕНЮК МИКОЛА ВАСИЛЬОВИЧ )
Адреса Червона Слобода (Черкаський район)
Вебсайт [http:// ]
Свято-Покровська парафія (Червона Слобода) (Україна)


Загальні відомості

Ідентифікаційний код юридичної особиЄДРПОУ 39029069
Назва юридичної особиРелігійна громада Свято-Покровської парафії Черкаської єпархії Української Православної церкви с.Червона Слобода
Місцезнаходження юридичної особи19604, Черкаська обл., Черкаський район, село Червона Слобода
Організаційно-правова формаРЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ
Перелік засновників (учасників)РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА
Прізвище, ім'я, по батькові, дата обрання (призначення) осіб, які обираються (призначаються) до органу управління юридичної особиСЕМЕНЮК МИКОЛА ВАСИЛЬОВИЧ - керівник з 29.08.2003
Дата державної реєстрації15.06.1993
Місцезнаходження реєстраційної справиЧеркаська районна державна адміністрація Черкаської області

Події

Будівництво Свято-Покровської церкви було розпочато ще в 1995 році. Тоді було закладено фундамент. Але за браком коштів будівництво було припинено на довгих чотири роки.

І тільки у 1999 році 4 травня було закладено першу цеглину і будівництво розпочалося повним ходом. Почато будівництво було виключно за рахунок пенсій прихожан, які вони пожертвували. Це були перші 10 пачок цегли. А потім спонсорську допомогу упродовж всього будівництва надавала фірма «Агропродукт». Весь будівельний матеріал (цеглу, ліс) постачали вони, а будували самі прихожани-пенсіонери народним методом. Самі будували, самі щоночі і чергували, аби зберегти своє добро.

У зв’язку з труднощами будівництва, священики часто змінювалися, але роботи по будівництву не припинялися. Основні роботи по будівництву було закінчено у 2001 році.

Але було ще багато робіт внутрішніх по оздобленню храму. Стало набагато легше, коли настоятелем храму у 2003 році став о. Миколай (Семенюк). Під його керівництвом виконана грандіозна робота. Зроблено іконостас (2005 рік), побудовано церковний будинок на території храму, благоустроєне церковне подвір’я.

Після закінчення цих робіт храм було освячено архієпископ Черкаським і Канівським Софронієм у 2005 році.

Потім розпочались роботи з розпису храму. Розписували його по частинах, оскільки коштували ці роботи немалих грошей, а великого спонсора так і не вдалося знайти. Тому основними спонсорами робіт з виготовлення іконостасу та розпису храму були самі прихожани-пенсіонери.

У 2006 році розписали вівтар, а наступному 2007 – купол. Роботи виконувались золотоніським художником Кутенковим О.І.

Після завершення робіт із розпису Свято-Покровську церкву було вдруге освячено митрополитом Черкаським і Канівським Софронієм. Роботи з благоустрою храму продовжувались та за останні роки було збудовано трапезну.[1]

Звернення, промови, доповіді


Примітки

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.