Сонгтхеу

Сонгтхеу (тай. สองแถว, вимовляється як [sɔ̌ːŋ tʰɛ̌ɐ], буквально означає «дві лавки»; [1] лаос. ສອງແຖວ; малай. dua baris) є пасажирським автомобілем в Таїланді та Лаосі пристосованим з пікапа або великої вантажівки і використовується як маршрутне таксі або автобус.

Сонгтхеу на базі Hino.

Огляд

Сонгтхеу на базі Isuzu.

Сонгтхеу часто використовуються в Таїланді і Лаосі як маршрутні таксі всередині міста і між прилеглими населеними пунктами. На деяких вантажівках дах розташований високо, що дозволяє брати і стоячих пасажирів. У сонгтхеу з низьким дахом стоять пасажири, числом до 1-6 чоловік, влаштовуються зовні на сходах, що ведуть в кузов. У приморських областях сонгтхеу ходять по популярних туристичних маршрутах, складаючи альтернативу звичайним таксі і «тук-тукам».[2]

На довших маршрутах зазвичай використовуються великі вантажівки, що дозволяють брати до 40 пасажирів. Ремені безпеки для пасажирів, за винятком тих, що знаходяться в кабіні, не передбачені.

Див. також

Примітки

Зовнішні посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.