Таймлесс. Рубінова книга

«Таймлесс. Рубінова книга» — німецький фантастичний фільм для підлітків, що поєднує жанри міської фентезі, мелодрами і темпоральної фантастики. Екранізація однойменного роману Керстін Гір, першого з книжкової серії про Гвендолін Шеферд . Головні ролі виконали Марія Еріх і Яніс Нівенер. Фільм має вікове обмеження 12 +. Прем'єра фільму відбулася 14 березня 2013 року. Продовження фільму - в 2014 році.

Таймлесс. Рубінова книга
Rubinrot
Жанр міське фентезі
мелодрама
Режисер Фелікс Фуксштайнер
Продюсер Том Бліенінгер
Роберт Марсіньяк
Фелікс Фуксштайнер
Сценарист Керстін Гір
Катаріна Шеде
На основі Таймлесс. Рубінова книг
У головних
ролях
Марія Еріх
Яніс Нівенер
Уве Кокіш
Вероніка Феррес
Оператор Соня Ром
Композитор Філіп Ф. Келмел
Кінокомпанія «Caravella DDC»
Дистриб'ютор Netflix і Disney+
Тривалість 122 хвилин
Мова Німецька
Країна  Німеччина
Рік 2013
IMDb ID 2418558
Наступний Таймлесс 2: Сапфірова книга
rubyred-movie.com

Зміст

Гвендолін Шеферд - юна дівчина, яка проживає в Лондоні. Вона вела цілком звичайне життя, поки не виявила, що успадкувала від своєї прапрабабусі ген мандрівника в часі. Вона опиняється в центрі небезпечних подій, її призначення в тому, щоб замкнути Круг Крові і дізнатися, що таке «Таємниця Дванадцяти». Гвендолін абсолютно не готова до ролі «Рубіна», дорогоцінного каменю, який є символом Гвен. Адже всі думали, що ген успадкувала її кузина Шарлотта Монтроуз, яку готували до виконання важливої місії з самого дитинства. Гвендолін починає свою пригоду в різних роках минулого разом з таким же носієм гена мандрівника Гідеоном де Віллером, символом якого є найміцніший камінь - Алмаз.

Ролі

Актор Роль
Марія Еріх Гвендолін Шеферд Гвендолін Шеферд
Яніс Нівенер Гідеон де Віллер Гідеон де Віллер
Уве Кокіш Фальк де Віллер Фальк де Віллер
Вероніка Феррес Грейс Шеферд Грейс Шеферд
Катаріна Тальбах Тетя Медді Тетя Медді
Лаура Берлін Шарлотта Монтроуз Шарлотта Монтроуз
Флоріан Бартоломай Пол де Віллер Пол де Віллер
Йозефіна Пройсс Люсі Монтроуз Люсі Монтроуз
Готтфрід Йон Доктор Уайат Доктор Уайат
Костя Ульман Джеймс Джеймс
Дженніфер Лотсі Леслі Хей Леслі Хей

Продовження

12 квітня 2013 Фелікс Фуксштайнер заявив, що планується продовження, якщо у першого фільму буде 500 тис. глядачів. Але, якщо фільм набере в соборах менше $ 1 000 000, то наступного фільму не буде.

Зйомки продовження фільму почалися 7 жовтня 2013 і закінчилися в перших числах грудня.

Вихід другого фільму на екрани кінотеатрів Росії запланований на 4 вересня. У Німеччині ж фільм покажуть на 22 дні раніше.

Збори

За попередніми даними прокатників, в прем'єрний день кінострічка режисера Фелікса Фуксштайнера заробила в Росії 2500000 рублів (81 640 доларів) і посіла сьоме місце в прокатному рейтингу цього week-енду. Всього в Росії фільм заробив $ 782 919. За всьому світу картина зібрала $ 1 931 896 $.

Зйомки

Зйомки тривали протягом 42 днів. З 21 лютого по 26 квітня в Мюльхаузене, Айзенахе, Ваймарі, Кельні, Аахені, Юліхе, Кобурге, Бейр та Лондоні. Всі зйомки проводилися на вулицях міст і в оригінальних приміщеннях, від роботи в кіностудії категорично відмовлялися. Знімальний майданчик повинен булв відповідати одночасно і Лондонської архітектурі та тимчасової епосі.

Штаб-квартира теж повинна була відповідати середньовічному кріпакові споруді. Зйомки для сцен в «залі дракона» відбувалися в залі Вартбурга близько Айзенаха. Більшість сцен в підземних потайних ходів ложі були зроблені в казематах цитаделі Юліх. Зняття «Тельє мадам Россіні» було в Кобурзі в замку Калленберг, у тамтешній капелі. Кулісою для «обсерваторії таємницею ложі» служила народна обсерваторія міста Аахена, а на парадному вході Аахенского собору була знята сцена крадіжки хронографа. Двір собору перетворювався на двір штаб-квартири за допомогою історичних ліхтарів, машин з британськими номерами і каретами в різних епохах.

Епізод про Різдво 1942 року, коли Гвендолін і Гідеон проникають в обсерваторію таємницею ложі, режисер Фелікс Фуксштайнер описує так: «Гвен і Гідеон підіймаються сходами в Вартбурге, потрапляючи в обсерваторію в Аахені, потім Гвен падає з вікна обсерваторії у внутрішній двір Кобурга і проходячи через двері потрапляє в Юліх.»

В одному з місць Кобурга, поблизу тамтешнього замку в архітектурному готичному стилі, був узятий мотив для дому Монтроуз, де живе сім'я Гвендолін. Там був розташований один з літніх таборів, з якого художники облаштували приміщення для 1994 і 2010 років. Більшість сцен для школи Гвен «St. Lennox High» відбувалися в Бейрейтскій гімназії маркграфиня Дельхельміни під час осінніх канікул 2012 року. Для першого стрибка Гвендолін в минуле перетворили Бейретскую вулицю в Лондон вікторіанського періоду. Для цього довелося прибрати дорожні знаки та сучасні вивіски, а замість цього поставити старовинні ліхтарі, переодягнути людей в середньовічні сукні та костюми і пустити по дорогах карети.

Майданчик для прийому у леді Тільний знімалася в ексклюзивній віллі в місті Айзнах. «Випадок з каретою», в свою чергу, був знятий в міському лісі Кельна і що найцікавіше, Керстін Гір знялася в одній з сцен, де грала роль звичайної перехожої на задньому плані.

На чотирьох добовій зйомці в оригінальних місцях Лондона учавствовали тільки Марія Еріх, Янніс Нівенер і Лаура Берлін. Там були зняті такі сцени як розмова по телефону Гвен на Мілленіумском мосту, дорога до школи або зустріч з Гідеон на Tower Bridge.

Пісні з саундтрека

Sofi de la Torre — Faster

Sofi de la TorreWings

Sofi de la TorreRecognize me

Sofi de la TorrePerfect Fall

Sofi de la Torre- Masterpiece

Знімальна група

  • Режисер — Том Бліенінгер, Роберт Марсіньяк, Фелікс Фуксштайнер
  • Сценарист — Керстін Гір, Катаріна Шеде
  • Продюсер — Том Бліенінгер, Роберт Марсіньяк, Фелікс Фуксштайнер
  • Композитор — Філіп Ф. Келмел

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.