Тичківська Юлія Богданівна

Ю́лія Богда́нівна Тичкі́вська (Кочерган)  — українська громадська активістка, економістка, співзасновниця Відкритого Університету Майдану та Bendukidze Free Market Center[1]. Працює виконавчою директоркою в Аспен Інституті Київ, раніше віце-президентка в одній з найпрогресивніших шкіл економіки України Kyiv School of Economics[2]. Працювала у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України[3] на позиції радника міністра, пластунка, входить до ряду наглядових рад.

Тичківська Юлія Богданівна
Народилася 1989(1989)
Громадянство  Україна
Діяльність громадська активістка
Відома завдяки Відкритий університет Майдану

Дитинство

Народилася 07 серпня 1989 року у місті Львів у багатодітній сім'ї, де було дев'ятеро дітей. На особистісне формування неабиякий вплив мав Пласт [4] .

Освіта та кар'єра

Юлія Тичківська отримала ступінь магістра в галузі економіки в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» (диплом з відзнакою). Також вона є випускницею Atlas Leadership Academy, де пройшла Think Tank МВА програму, організовану Atlas Network у США. У студенські роки Юлія була активною членкинею Національної скаутської організації України «Пласт» та виконувала обов'язки віце-президентки з корпоративного розвитку організації AIESEC в Києві. З 2014 року Юлія є членом світової молодіжної організації Світового економічного форуму (World Economic Forum) — Global Shapers, де була обрана кураторкою Київського Хабу на 2017—2018 роки.

Юлія Тичківська (Кочерган) є виконавчою директоркою Аспен Інституту Київ, громадської неполітичної організації, яка сприяє розвитку взаєморозуміння між українськими лідерами з ключових питань, підтримує становлення ціннісно-орієнтованого лідерства, розвитку культури ведення діалогу про принципи суспільної взаємодії. Протягом чотирьох років Юлія працювала віце-президентом в Київській школі економіки (KSE), провідному академічному та науково-дослідному закладі України, де розвивала напрям бізнес-освіти. У 2014 році командою з чотирьох друзів реформатора Кахи Бендукідзе, в тому числі Юлією, було створено Центр вільної економіки Бендукідзе (Bendukidze Free Market Center). Під час Революції Гідності Юлія ініціювала та заснувала проєкт громадянської освіти Відкритий Університет Майдану (ВУМ), за координацією Юлією під час Майдану було проведено більше 200 лекцій від провідних українських діячів, науковців, підприємців, активістів. Відкритий Університет Майдану розташовувався на Майдані Незалежності в Києві, поблизу Лядських Воріт. Раніше Юлія працювала керівницею групи радників в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України та розвивала ряд інших проєктів. Член Опікунської ради Фонду Таблеточки член наглядової ради Теплого Міста (2015—2019 роки).

Наприкінці 2016 року Юлія перемогла в нагоді топ-30 лідерів до 30-ти років від провідного українського медіа Kyiv Post . У 2018 році Юлія Тичківська була обрана виданням Форбс як одна з 30-ти лідерів Європи до 30-ти років в галузі права та політики за її роль у побудові громадянського суспільства в Україні (Forbes Europe 30 under 30). У 2017, 2018, 2019 роках Юлія відзначена у списку «Топ 100 успішних жінок України» виданням НВ.

Особисте життя

Одружена з Романом Тичківським, керівником Української Академії Лідерства. Роман та Юлія виховують трьох дітей.

Примітки

  1. Українка увійшла до 30 молодих лідерів Європи за версією Forbes - Прямий. Прямий (uk-UA). 24 січня 2018. Процитовано 27 січня 2018.
  2. Юлія Тичківська: "Наш успіх, успіх нашої країни залежить від нас самих..." :: Новини. www.plast.org.ua (укр.). Процитовано 27 січня 2018.
  3. Юлія Тичківська. www.facebook.com (укр.). Процитовано 27 січня 2018.

Джерела

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.