Центральна збагачувальна фабрика «Дуванська»

Центральна збагачувальна фабрика «Дуванська» — проект будівництва фабрики виконано інститутом «Південдіпрошахт». Фабрика стала до ладу у 1954 році. Проектна виробнича потужність 1410 тис. тон на рік. У 1961 році фабрику реконструйовано з підвищенням потужності до 2350 тис. тон на рік.

Призначення фабрики — збагачення коксівного вугілля. Глибина збагачення 0 мм. Технологія двосекційна, передбачає застосування відсадки для класів 13-100 та 0,5-13 мм і флотацію шламу 0-0,5 мм. Для доведення вологості концентрату до вимог споживання дрібний клас піддається термічному сушінню у трубах-сушарках. Водно-шламова схема побудована за традиційною для 60-х років технологією з використанням пірамідальних відстійників, радіальних згущувачів, пізніше гідроциклонів. Відходи флотації розміщується у груповому мулонакопичувачі разом з відходами флотації фабрик «Суходільська» та «Самсонівська». Стримуючими чинниками для подальшого технічного розвитку фабрики є недосконалість вуглеприйому (яма привізного вугілля) та обмежена місткість акумулюючих бункерів рядового вугілля.

Місце знаходження: м.Суходільськ, Луганська обл., залізнична станція Краснодон.

Джерела

Гірничий енциклопедичний словник : у 3 т. / за ред. В. С. Білецького. Д. : Східний видавничий дім, 2004. — Т. 3. — 752 с. — ISBN 966-7804-78-X.

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.