Шанхайські міст та тунель через Янцзи

Шанхайські міст та тунель через Янцзи (кит. 上海长江隧桥) — комплекс комунікацій міст-тунель, що сполучають острів Чунміндао з материковою частиною Шанхая, під Янцзи біля його гирла.

Шанхайські міст та тунель через Янцзи
Дата створення / заснування 31 жовтня 2009
Держава  КНР
Адміністративна одиниця Шанхай
З матеріалу бетон
Оператор Shanghai Municipal Investment Groupd
Дата офіційного відкриття жовтень 2009
Проходить над/під Янцзи
Наступна переправа нижче за течією Chongqi Bridged
Наступна переправа вище за течією Sutong Bridged
Несе на собі G40 Shanghai–Xi'an Expresswayd і China National Highway 228d

Загальна довжина маршруту становить 22,5 км, його будівництво обійшлося в 12,6 мільярдів юанів.[1] Комплекс було введено в експлуатацію 31 жовтня 2009 року..[1][2] У грудні 2011 року був введено в експлуатацію міст Чунці, що сполучив острів Чунміндао з розташованим на північному березі Янцзи міським повітом Цидун провінції Цзянсі.

Тунель

Шанхайський тунель під Янцзи (кит. 上海长江隧道) починається на південному березі Янцзи в Ухаогоу у районі Пудун, та закінчується на південному березі острова Чансіндао. Має довжину 8,9 км[1] і є дворівневим: верхній рівень призначений для автомобільного руху і має по три смуги в кожному напрямку (дозволена швидкість - 80 км/год), нижній рівень зарезервовано для майбутньої лінії метро.

Міст

Шанхайський великий міст через Янцзи (кит. 上海长江大桥) починається біля виїзду з тунелю, проходить по острову Чансіндао на рівні землі, а потім перетинає Янцзи, закінчуючись на острові Чунміндао в селищі Ченьцзячжень.

Міст складається з двох довгих віадуків і високого вантового мосту між ними, що дозволяє суднам проходити по річці. Загальна довжина моста становить 16,63 км, з яких 6,66 км - це дорога по острову Чансіндао, і 9,97 км - власне міст. Міст не є прямолінійним, він має трохи S-подібну форму. Центральна вантова дільниця має довжину 730 м, що робить його 10-м по довжині вантовою дільницею моста у світі.[3]

Рух по мосту здійснюється по трьох смугах в кожному напрямку, дозволена швидкість - 80 км/год. Простір по обидва боки мосту зарезервовано для майбутньої лінії метрополітену.

Примітки

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.