Шосткинський район

Шосткинський райо́н район в Україні, у північній частині Сумської області і межує з Чернігівською областю та Російською Федерацією та був утворений під час адміністративно-територіальної реформи в Україні 2020 року. Адміністративний центр — місто Шостка.

Шосткинський район
адміністративно-територіальна одиниця
Герб Прапор
Район на карті регіону
Основні дані
Країна:  Україна
Область: Сумська область
Утворений: 19 липня 2020 року
Населені пункти та ради
Районний центр: м. Шостка
Громади: 10
Районна влада
Вебсторінка: Шосткинська районна рада
Мапа

До складу району входять 10 територіальних громад.

Історія

Шосткинський район утворено 19 липня 2020 року згідно із Постановою Верховної Ради України 807-IX від 17 липня 2020 року в рамках Адміністративно-територіальної реформи в Україні. До його складу увійшли: Шосткинська, Глухівська, Дружбівська, Середино-Будська міські, Есманьська, Зноб-Новгородська, Свеська, Шалигинська, Ямпільська та Березівська сільська територіальні громади[1]. Перші вибори Шосткинської районної ради відбулися 25 жовтня 2020 року[2].

Раніше територія району входила до складу ліквідованих в той же час Шосткинського (1923—2020), Глухівського, Середино-Будського, Ямпільського районів та міст обласного підпорядкування Шостка і Глухів, з територією підпорядкованою міській раді, Сумської області[1].

Примітки

Посилання

 Росія
Новгород-Сіверський район
(Чернігівська область)
 Росія
Конотопський район
This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.