ABBYY Lingvo

ABBYY Lingvo — родина електронних (з 1989) і друкованих (з 2007) словників, створена російською компанією ABBYY. Словник можна встановити на персональний комп’ютер або ноутбук, кишеньковий комп’ютер і смартфон. У перекладі з мови есперанто Lingvo означає "мова", про що є статті у словниках ABBYY Lingvo (LingvoUniversal та LingvoComputer).

Lingvo
Тип електронний словник
Розробник ABBYY
Стабільний випуск x6 (2014)
Операційна система Windows, Mac OS X, iOS, Android
Ліцензія Комерційне ПЗ
Вебсайт www.abbyy.ua

12 серпня 2010 року вийшла версія для Mac OS X [1]. Остання версія – ABBYY Lingvo x6 (ікс шість) – вийшла 26 серпня 2014 року.

Можливості

ABBYY Lingvo x5 включає понад 220 словників, які містять понад 12,5 мільйонів статей для 20 мов. Завдяки інтеграції технології розпізнавання в ABBYY Lingvo x5 з’явилась можливість отримати миттєвий переклад наведенням курсору не лише у тексті, але й на зображенні (у PDF-файлах, відео та Flash-роликах, повідомленнях у вікнах ігор і субтитрах до фільмів). У новій версії програми значно розширено функціонал для тих, хто вивчає мови. З’явились нові інтерактивні вправи для поповнення словникового запасу Lingvo Tutor, відео уроки, тлумачний словник англійської мови з ілюстраціями. Уперше в програму включено шаблони листів для англійської, німецької, французької та іспанської мов.

У версії програми ABBYY Lingvo x6 результати перекладу або пошуку виводяться удвічі швидше, ніж у попередньої версії. Запускається програма в п'ять разів швидше, ніж попередня версія. Оновлено додаток ABBYY Tutor Grammar - програму для інтерактивного вивчення граматики, засновану на сучасному курсі граматики для рівнів Pre-intermediate та Intermediate видавництва Oxford University Press.

Версії

 • ABBYY Lingvo x5 Три мови Домашня версія - 38 загальнолексичних і тлумачних словників для англійської, української та російської мови.
 • ABBYY Lingvo x5 Три мови Професійна версія - 86 загальнолексичних, тлумачних і тематичних словників для англійської, української та російської мов.
 • ABBYY Lingvo x5 20 мов Домашня версія – 105 загальнолексичних словників для англійської, німецької, французької, іспанської, італійської, португальської, китайської, турецької, української, російської, латинської, угорської, грецької, данської, казахської, голландської, норвезької, польської, татарської, фінської мов.
 • ABBYY Lingvo x5 20 мов Професійна версія – 220 загальнолексичних, тлумачних і тематичних словників для англійської, німецької, французької, іспанської, італійської, португальської, китайської, турецької, української, російської, латинської, угорської, грецької, данської, казахської, голландської, норвезької, польської, татарської, фінської мов.
 • ABBYY Lingvo x5 Три мови Корпоративна версія – 86 загальнолексичних, тлумачних і тематичних словників для англійської, української та російської мов. Потрібне серверне встановлення програми.
 • ABBYY Lingvo x5 Двадцять мов Корпоративна версія – 220 загальнолексичних, тлумачних і тематичних словників для англійської, німецької, французької, іспанської, італійської, португальської, китайської, турецької, української, російської, латинської, угорської, грецької, данської, казахської, голландської, норвезької, польської, татарської, фінської мов. Потрібне серверне встановлення програми[2].
 • ABBYY Lingvo x6 Три мови Професійна версія - 82 загальнолексичних, тлумачних та тематичних словника для англійської, української та російської мов.
 • ABBYY Lingvo x6 Багатомовний Професійна версія - 224 загальнолексичні, тлумачні та тематичні словники для 19 мов, включаючи англійську, українську, російську, іспанську, китайську, німецьку, французьку та інші.
 • ABBYY Lingvo x6 Три мови Домашня версія - 82 загальнолексичні, навчальні, граматичні та тлумачні словники для англійської, української та російської мов[3].

Історія

У 1989 році студент 4 курсу МФТІ Давид Ян і програміст Олександр Москальов розпочали роботу над комп’ютерною програмою, здатною перекладати слова й словосполучення з англійської мови на російську, – електронним словником. Програма надійшла у продаж вже через рік і стала першим продуктом компанії ABBYY.

Примітки

 1. ABBYY Lingvo — теперь для Mac!. Архів оригіналу за 12 грудня 2010. Процитовано 10 квітня 2012.
 2. ABBYY Lingvo x5 - багатофункціональна лінгвістична програма з інтерактивними можливостями. web.archive.org. 16 березня 2017. Процитовано 8 листопада 2020.
 3. Новий ABBYY Lingvo x6 став у рази швидше і поповнився курсом граматики від Oxford. web.archive.org. 16 лютого 2015. Процитовано 8 листопада 2020.

Див. також

Джерела

 • ABBYY Lingvo 12 - Посібник користувача
This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.