AMAX Інформаційні технології

AMAX є приватною компанією комп'ютерних рішень, яка пропонує на замовлення сервери, системи зберігання, кластери, робочі станції і різні високопродуктивні системи обчислення[1] для корпорацій, науки, оборони, освіти та державного використання. Сертифікована за ISO 9001.

AMAX
Тип Приватна
Галузь Комп'ютерна промисловість
Інформаційні технології
Засновано 1979
Штаб-квартира Фрімонт, Каліфорнія, США
Продукція Комп'ютерні кластери;
Direct-attached storage;
GPU кластер;
Network-attached storage;
Персональний суперкомп'ютер;
Сервер пристрій;
МЗД;
Workstation
Співробітники +400
www.amax.com

Розташування та послуги

В 1979 році AMAX відкрила свій перший офіс в місті Фрімонт, штат Каліфорнія. Після відкриття штаб-квартири в Силіконовій Долині, AMAX відкрила філії по всій Північній Америці, в Китаї (Сучжоу та Шанхай) та в інших країнах[2].

Партнери

AMAX співпрацює з провідними технологічними корпораціями, в тому числі: AMD, Emulex, Intel, LSI Corporation, Microsoft, NVIDIA, Seagate Technology та Western Digital.

Крім співпраці в частині обладнання, AMAX також розвиває відносини з Bright Computing, Cloudera, Gluster, Platform Computing, StackIQ, VMware та іншими компаніями щоб забезпечити лінію закінчених системних рішень для професійних користувачів.

Продукція

У 2008 році AMAX представила лінійку високопродуктивних рішень обчислень Nvidia Tesla на основі технології CUDA[3]. Системи облаштовані Nvidia Tesla C1060/C2050/C2070/C2075 картками GPU[4].

Нагороди

McAfee, одна з найкращих технологічних компаній безпеки, в 2010 році нагородила AMAX як "Постачальника року".

Посилання

  1. Systems Builder Achieves 30% Annual Sales Growth With OEM Deal Архівовано 11 серпня 2007 у Wayback Machine. - Business Solutions
  2. AMAX Launches Operations in Shanghai, China. Архів оригіналу за 21 березня 2012. Процитовано 28 липня 2012.
  3. AMAX Launches Personal Supercomputer Архівовано 30 січня 2010 у Wayback Machine. - HPCwire
  4. Where to Buy. Nvidia.com. Архів оригіналу за 23 липня 2013. Процитовано 18 жовтня 2010.
This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.